Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka

Internete išjuoktas JAV kosminių pajėgų logotipas

(atnaujinta 21:42 2020.01.25)
Komentatoriai, palikę pastabas po Trampo įrašu, padarė prielaidą, kad prezidentas "pavogė" serialo "Žvaigždžių kelias" logotipą

VILNIUS, sausio 25 — Sputnik. "Twitter" vartotojai išjuokė JAV kosminių pajėgų logotipą, kurį vakar pristatė prezidentas Donaldas Trampas.

Apvalios emblemos centre yra schematiškai vaizduojama Žemė, tamsiai mėlyname fone už jos matomos žvaigždės. Pirmame plane yra orbitos apjuosta balta aukštyn nukreipta rodyklė.

"Pasikonsultavęs su mūsų žymiais karo vadais, dizaineriais ir kitais atstovais, džiaugiuosi galėdamas pristatyti naują logotipą Jungtinių Valstijų kosmoso pajėgoms, šeštajam mūsų nuostabios armijos padaliniui!" — parašė Trampas.

Komentatoriai labai greitai atrado panašumų su Jungtinės planetų federacijos simboliu iš serialo "Žvaigždžių kelias", pasakojančio apie mokslinės ekspedicijos nuotykius kosmose.

Vartotojai sukritikavo logotipą. Prezidento buvo paklausta, ar jis kartai nepavogė idėjos. Kai kurie teigė, kad Trampas pažeidė autorines teises, ir apkaltino jį sukčiavimu.

Tegai:
Donaldas Trampas, kosmosas, JAV
Dar šia tema
NATO viršūnių susitikimas: Kinija, Rusija ir kosmosas
Amerikos ekspertas paaiškino, kaip naujos kosminės pajėgos pakenks JAV