Koronavirusas, archyvinė nuotrauka

Vokietijos pilietis užsikrėtė koronavirusu

(atnaujinta 14:00 2020.01.28)
Anot jo, Kinijos pilietė gyvena Šanchajuje, tačiau ne taip seniai ten atvyko jos artimieji iš Uhano regiono, kur yra ligos židinys

VILNIUS, sausio 28 — Sputnik. Vokietijos pilietis užsikrėtė koronavirusu per seminarą darbe, kalbėdamasis su darbuotoja iš Kinijos, spaudos konferencijoje Miunchene, praneša RIA Novosti su nuoroda į Bavarijos sveikatos ministrą Andreasą Capfą (Andreas Zapf).

"Trisdešimt trejų metų vyras antradienį, sausio 21 dieną, dalyvavo seminare įmonėje, viena iš dalyvių buvo Kinijos pilietė", — teigė Capfas, kuris vadovavo darbo grupės "Task Force Infektiologie" skyriui.

Anot jo, Kinijos pilietė gyvena Šanchajuje, tačiau ne taip seniai ten atvyko jos artimieji iš Uhano regiono, kur yra ligos epicentras. Po kelionės į Vokietiją ji nuvyko pas gydytoją, jai buvo diagnozuota pneumonija, kurios sukėlėjas — koronavirusas. Bavarijos gydytojai diagnozės patvirtinimą gavo iš Kinijos.

"Iki šiol nenustatyta jokių kitų atvejų", — pridūrė Capfas.

Jis patvirtino, kad hospitalizuoto užsikrėtusio vyro sveikatos būklė buvo gera ir vakar jis išėjo į darbą.

Anksčiau Bavarijos federalinės žemės sveikatos ministerija patvirtino pirmąjį koronavirusinės infekcijos atvejį Vokietijoje, vyro iš Starnbergo rajono būklė gera, jis yra izoliuotas ir prižiūrimas gydytojų.

Naujausiais KLR valstybinio sveikatos komiteto duomenimis, bendras naujo tipo koronaviruso sukelta pneumonija sergančių pacientų skaičius Kinijoje siekė 4515 žmonių, iš kurių 106 mirė.

Už kontinentinės Kinijos ribų infekcijos buvo užfiksuotos Honkonge, Makao, Taivane, Tailande, Japonijoje, Pietų Korėjoje, JAV, Kanadoje, Vietname, Singapūre, Nepale, Prancūzijoje, Australijoje, Malaizijoje ir Vokietijoje.

Tegai:
Kinija, Vokietija, koronavirusas
Temos:
Koronavirusas iš Kinijos: pasauliui gresia epidemija? (139)
Dar šia tema
Kinija apribojo turistų vykimą į užsienį dėl koronaviruso
SAM apie koronavirusą: rengiamasi galimoms grėsmėms