RT logotipas, archyvinė nuotrauka

"RT" tapo lydere pagal peržiūras tarp YouTube naujienų TV kanalų

(atnaujinta 20:16 2020.07.07)
"RT" buvo pirmasis naujienų kanalas, pasiekęs dešimt milijardų peržiūrų YouTube. Pagal bendras visų "RT" paskyrų peržiūras jis lenkia visus naujienų kanalus "BBC", "CNN", "Al Jazeera", "Euronews" ir "Fox News"

VILNIUS, sausio 29 — Sputnik. Vienas iš populiariausių "RT" vaizdo įrašų per pastaruosius metus buvo portalo "WikiLeaks" įkūrėjo Džuliano Asandžo (Julian Assange) arešto filmuota medžiaga. Multimedijos agentūra "RT Ruptly" yra vienintelė pasaulyje, kuri užfiksavo Asandžo arešto momentą Ekvadoro ambasados pastate Londone. "Ruptly" filmuotą medžiagą rodė didžiosios pasaulinės žiniasklaidos priemonės, įskaitant "BBC", "CNN", "The Telegraph" ir "The Guardian".

Taip pat tarp išskirtinių "RT" vaizdo įrašų — tiesioginės transliacijos ir vaizdo įrašai iš "geltonųjų liemenių" akcijos protestų Prancūzijoje. Demonstrantai skandavo "Mersi, RT!", kai matė Rusijos televizijos kanalo kameras. Prancūzijos skaitmeninių technologijų valstybės sekretorius Sedrikas O pareiškė: "Šiandien YouTube populiariausias kanalas — tai ne "BFM", tai ne "CNEWS", tai "RT".

Per pražūtingą gaisrą Paryžiaus Dievo Motinos katedroje "Ruptly" tiesiogiai transliavo įvykio vietą, taip pat paskelbė pirmąsias vaizdo medžiagas apie gaisro padarinius, nufilmuotus iš drono.

"RT" pirmasis Rusijos TV kanalas, savo medžiagą paskelbęs YouTube 2007 metais. 2013 metais "RT International" pasiekė milijardą peržiūrų Youtube.

"Tai nuostabus pasiekimas, — sakė tuometinis "Google" turinio viceprezidentas Robertas Kinclas (Robert Kyncl). — Mes labai didžiuojamės ir labai džiaugiamės, kad "RT" pasiekė tokį skaičių. Milijardas peržiūrų — tai svarbus etapas, kurio daugelis siekia. Ryšys su auditorija ir sudominti žiūrovus taip, kad ji vėl sugrįžtų pas tave, ir pasiekti tokį reitingą — puikus pasiekimas".

"RT" — tai aštuoni naujienų ir dokumentikos kanalai, internetiniai informacijos portalai šešiomis kalbomis ir globali multimedijinė agentūra "Ruptly". Kiekvieną savaitę "RT" stebi 100 milijonų žmonių 47 šalyse. "RT" — vienintelis Rusijos televizijos kanalas, septynis kartus nominuotas prestižiniam "Emmy" apdovanojimui.

Tegai:
YouTube, Rusija, MIA "Rossija segodnia"
Dar šia tema
RT pradeda dokumentinį projektą apie Didžiojo Tėvynės karo istoriją
Laikraščiai

KLR gydytoja pasakojo JAV žiniasklaidai apie COVID-19 "nežinomus faktus"

(atnaujinta 12:39 2020.07.12)
JAV valdžios institucijos, įskaitant prezidentą Donaldą Trampą, kaltina Kiniją slepiant duomenis apie koronaviruso kilmę ir plitimą, taip pat vėluojant pranešti apie virusą

VILNIUS, liepos 12 — Sputnik. Į JAV persikėlusi Honkongo virusologė Lee-Meng Jan davė interviu "Fox News", kuriame papasakojo, kas buvo žinoma apie COVID-19 prieš jo platų platinimą.

Anot jos, 2019 metais ji buvo tarp mokslininkų, kurie pirmieji pasaulyje ištyrė naująjį koronavirusą. Virusologė gavo užduotį iš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) etaloninės laboratorijos gydytojo Leo Pun ištirti ligos pavyzdžių, panašių į SARS, pavyzdį.

Tuo pačiu metu, pasak jos, PSO etaloninės laboratorijos vadovo profesoriaus Maliko Peirio, situacija buvo žinoma, tačiau jis nesiėmė jokių veiksmų.

Be to, kaip kanalui pasakojo Jan, jos draugas, Ligų kontrolės ir prevencijos centro mokslininkas, gruodžio 31 dieną tariamai jai pasakė, kad naujasis koronavirusas gali būti perduodamas iš vieno žmogaus į kitą. Tai atsitiko prieš tai, kai Kinijos valdžia ir PSO oficialiai pripažino tokio perdavimo būdo galimybę.

"Fox News" duomenimis, PSO atmetė informaciją paaiškindama, kad Jan, Punas ir Peiris niekada tiesiogiai nedirbo šioje organizacijoje. Be to, Kinijos ambasada JAV, komentuodama Jan teiginius, teigė, kad nieko apie ją nežino.

"Mes niekada nieko negirdėjome apie šią moterį. Iškart po protrūkio Kinijos vyriausybė greitai ir efektyviai reagavo į COVID-19 protrūkį", — rašoma ambasados ​​elektroniniame laiške.

JAV valdžios institucijos, įskaitant prezidentą Donaldą Trampą, kaltina Kiniją slepiant duomenis apie koronaviruso kilmę ir plitimą, taip pat vėluojant pranešti apie tai. Savo ruožtu Kinija atmeta visus tokius kaltinimus. Be to, Trampas apkaltino PSO nuslepiant pandemijos mastą KLR interesais, dėl kurio jis pranešė organizacijai apie JAV oficialų pasitraukimą iš jos.

2019 metų gruodžio 31 dieną Kinijos valdžia informavo Pasaulio sveikatos organizaciją apie nežinomos pneumonijos protrūkį centrinėje šalies dalyje Uhano mieste. Specialistai išsiaiškino, kad ligos sukėlėjas buvo naujas koronavirusas, vėliau infekcija buvo oficialiai pavadinta COVID-19. 

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 12,4 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 559 tūkst. žmonių.

Tegai:
koronavirusas, JAV, Kinija
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
JAV nori nubausti Rusiją ir Kiniją už bandymą "numarinti badu" sirus
Propaganda prieš naujienas: kodėl Vakarų žiniasklaida praranda savo pozicijas
Degalinė, archyvinė nuotrauka

Paaiškėjo, kaip kinta kuro kainos Baltijos šalyse

(atnaujinta 12:39 2020.07.12)
Praėjusią savaitę benzino kainos pakilo visose Baltijos šalyse, brangiausias benzinas vis dar yra Taline

VILNIUS, liepos 12 — Sputnik. Brangiausias benzinas buvo Taline, pigiausias — Vilniuje. Dyzelinas buvo brangiausias Rygoje, pigiausias — Taline, apie tai pranešė Sputnik Latvija.

Degalinė
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Vilniuje 95 markės benzinas pabrango 0,9% iki 1,113 euro už litrą, o dyzelino kaina išliko ta pati — 1,003 euro už litrą.

Rygoje "Circle K" degalinėse 95 markės benzinas pabrango 2,2% iki 1,139 euro už litrą, dyzelinas — 2,4% iki 1,049 euro už litrą.

Taline, "Circle K" degalinėse, 95 markės benzinas tapo brangesnis 2,5% ir kainavo 1,229 eurus už litrą, o dyzelinas vis dar kainavo 0,999 euro už litrą.

Automobilių dujų kainos šią savaitę išliko stabilios. Rygoje jos kainavo 0,545 euro už litrą, Vilniuje — 0,539 euro, o Taline sumažėjo 0,03% iki 0,585 euro už litrą.

Tegai:
dujos, dyzelinas, benzinas, Baltijos šalys