Kinijos biatlonininkas

Bjorndalenas rado pliusą pasklidus Kinijos koronavirusui prieš Pasaulio čempionatą

(atnaujinta 15:16 2020.01.31)
Kinijos biatlonininkams buvo uždrausta grįžti į tėvynę dėl koronaviruso epidemijos, dabar sportininkai ruošis pasaulio čempionatui Europoje

VILNIUS, sausio 31 — Sputnik. Kinijos biatlono rinktinė buvo palikta ruoštis pasaulio čempionatui Europoje, ji nevyko į tėvynę dėl koronaviruso, pareiškė komandos treneris Ole Einaras Bjorndalenas.

Pasaulio biatlono čempionatas  Antholce Italijoje prasidės vasario 13 dieną. Iš pradžių Kinijos biatlonininkai turėjo ruoštis pasaulio čempionatui Kinijos žiemos žaidynėse Hulunbuire, tačiau varžybos buvo atšauktos dėl koronaviruso epidemijos.

"Mes važiavome į Miuncheno oro uostą, kai buvo gautas šis pranešimas. Sustabdėme visus keturis savo automobilius, tada atvažiavo komandos vadovas ir pasakė, kad mums draudžiama vykti į Kiniją", — Bjorndaleno žodžius cituoja sports.ru.

Dabar, pasak legendinio biatlonininko, jo komanda ruošis pasaulio čempionatui Europoje.

"Dabar galime maksimaliai pasiruošti Pasaulio čempionatui. Mes treniravomės Hochfilcene, o po kelionės į Kiniją atšaukimo vyksime į Rupoldingą. Ten puikios sąlygos ir mes ten liksime iki Pasaulio čempionato", — pasakė jis.

"Draudimas vykti į Kiniją tapo pliusu komandai ateityje, nes mes galėjome pasilikti Europoje", — padarė išvadą treneris.

Bjorndalenas ir jo žmona Baltarusijos biatlonininkė Darja Domračeva baigę karjerą įsidarbino Kinijos biatlono komandoje.

Tegai:
Kinija, Pasaulio biatlono čempionatas, biatlonas, koronavirusas, sportas
Temos:
Sporto naujienos (87)
Nord Stream

"Nord Stream" sustabyds planinei techninei priežiūrai

(atnaujinta 09:13 2020.07.14)
Tvarkaraštis ir visa techninės priežiūros informacija buvo iš anksto suderinta su partneriais dėl dujų transportavimo

VILNIUS, liepos 14 — Sputnik. Abu "Nord Stream" dujotiekio vamzdynai bus sustabdyti planinei techninei priežiūrai metu nuo liepos 14 iki liepos 26 dienos, pranešė RIA Novosti su nuoroda į projekto operatorių "Nord Stream AG".

Techninės priežiūros darbo grafikas iš anksto buvo suderintas su "Nord Stream AG" partneriais dėl dujų transportavimo.

Operatorius taip pat pažymėjo, kad visa dujotiekio techninė priežiūra ir eksploatacija vykdoma laikantis būtinų saugos priemonių, siekiant apriboti COVID-19 plitimą.

"Nord Stream" eksporto dujotiekis iš Rusijos į Europą buvo paleistas 2011 metais. Du dujotiekio mazgai, kurių bendra talpa yra 55 milijardai kubinių metrų dujų, eina išilgai Baltijos jūros dugnu nuo Vyborgo (Rusijoje) iki Greifsvaldo (Vokietijoje). 2019 metais "Gazprom" per "Nord Stream" eksportavo 58,5 milijardo kubinių metrų dujų.

Tegai:
dujotiekis, Rusija
Dar šia tema
Vokietijos ekspertas įvertino Danijos sprendimą dėl "Nord Stream-2"
Laivas "Fortūna", galintis užbaigti "Nord Stream-2", išplaukė iš Mukrano
Barža, galinti užbaigti "Nord Stream-2", įplaukė į Danijos teritorinius vandenis
JAV vėliava

PSO dar negavo oficialaus laiško JAV dėl išėjimo organizacijos

(atnaujinta 22:51 2020.07.13)
Anksčiau JAV prezidentas Donaldas Trampas parašė organizacijos direktoriui laišką, kuriame jis grasino nustosiąs finansuoti organizaciją ir persvarstysiąs JAV narystę, jei per mėnesį nebus įvykdytos reformos

VILNIUS, liepos 14 — Sputnik. Pasaulio sveikatos organizacija dar negavo oficialaus laiško iš JAV, kad pasitraukia iš organizacijos, per trumpąją spaudos konferenciją Ženevoje sakė PSO generalinis direktorius Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas, praneša RIA Novosti.

JAV pranešė JT generaliniam sekretoriui apie pasitraukimą iš PSO, sprendimas įsigalios 2021 metų liepos 6 dieną, teigiama oficialaus generalinio sekretoriaus atstovo Štefano Dujaričiaus (Stéphane Dujarric) komentare.

"Mes negavome oficialaus laiško iš JAV", — sakė PSO direktorius.

Anksčiau JAV prezidentas Donaldas Trampas parašė PSO direktoriui Tedrosui Adhanomui Ghebreyesusui laišką, kuriame jis grasino nustosiąs finansuoti organizaciją ir persvarstysiąs JAV narystę, jei per mėnesį nebus įvykdytos reformos.

JAV prezidentas pranešė, kad jo administracija ištyrė nesėkmingą PSO atsaką į koronaviruso pandemiją. Antradienį Pasaulio sveikatos asamblėja priėmė rezoliuciją dėl PSO veiklos pandemijos metu tyrimo.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 12,7 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 566 tūkst. žmonių.

Tegai:
koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), JAV
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
SAM atnaujino koronaviruso paveiktų šalių sąrašą
Lietuvos sveikatos apsaugos ministerija ruošiasi antrajai COVID-19 bangai