Nėščia

Britė piktybinį naviką supainiojo su nėštumu

(atnaujinta 08:30 2020.02.19)
Ultragarsinis tyrimas parodė, jog merginos kiaušidėje susiformavo šešių kilogramų navikas, laiku atlikta operacija užkirto kelią vėžinių ląstelių plitimui

VILNIUS, vasario 15 — Sputnik. Didžiosios Britanijos gyventoja Katie Holmes šešių kilogramų piktybinį naviką palaikė nėštumu, rašo "The Sun".

Pirmą kartą mergina blogai pasijuto 2016 metų rugsėjį, kai dirbo per naktinę pamainą degalinėje. Ją kankino pykinimas, galvos svaigimas ir stiprus pilvo skausmas. Gydytojai padarė prielaidą, kad merginai gastroenteritas, ir išrašė jai vaistų.

Holmes reguliariai lankydavosi ligoninėje su skundais, tačiau jai tik išrašydavo tablečių. Tuo tarpu moteris pastebėjo, kad jos pilvas pradėjo augti ir apvalėti, tada ji pagalvojo, kad yra nėščia.

2016 metų gruodį Holmes pajuto stiprų pilvo skausmą. Ji iškart nuvyko į ligoninę, kur jai buvo atliktas ultragarsinis tyrimas. Tyrimo metu buvo nustatytas šešių kilogramų navikas jos kiaušidėje.

Gydytojai atliko operaciją, kad pašalintų naviką ir vieną kiaušidę. Tyrimai parodė, kad cistoje buvo vėžinio audinio. Laiku atlikę gydymą gydytojai užkirto kelią vėžinių ląstelių plitimui.

Dabar Holmes sveikata pagerėjo. Nors nerimavo dėl savo galimybių pastoti, 2018 metų balandį mergina pagimdė sveiką dukrą.

Tegai:
sveikata, piktybiniai navikai, Didžioji Britanija
Temos:
Medicina ir sveikata (334)
Dar šia tema
Kinijoje iš žmogaus pašalintas 15 kg sveriantis navikas
Gydytojai vaiko burnoje rado 526 neišdygusius dantis
Indijoje vyrui pašalintas dešimties centimetrų ilgio "velnio" ragas