Elžbieta II

Elžbieta II kreipėsi į skandalingąjį sūnų ir supykdė britus

(atnaujinta 20:12 2020.02.20)
Motinos meilė neturi ribų: karalienė jaudinamai pasveikino sūnų su 60-mečiu, užmerkusi akis į jo dalyvavimą sekso skandale ir gėdingą išvarymą iš rūmų

VILNIUS, vasario 20 — Sputnik. Vasario 20 dieną vienam Didžiosios Britanijos karalienės palikuonių princui Endriui (Andrew) sukanka 60 metų: švelnus Elžbietos II sveikinimas sukėlė britų pasipiktinimą.

Princo Hario ir Megan Markl sprendimas atsisakyti karališkųjų privilegijų sutapo su didelio skandalo, susijusio su princu Endriumi, pasekmėmis. Tuomet Jos Didenybės sūnus atvirai prabilo apie savo draugystę su pedofilu, nebijodamas būsimų pasekmių. Tačiau jos neprivertė ilgai laukti: hercogui buvo atvirai užsiminta apie sosto atsisakymą.

Socialinių tinklų vartotojai sukritikavo jaudinamą karalienės gestą: per 60-ąjį princo Endriaus gimtadienį Elžbieta II užmerkė akis į jo nusižengimą.

Karalienė parodė retą nuotrauką iš archyvo: ant nespalvotos nuotraukos Jos Didenybė rankose laiko mažą besišypsantį Endrių, kuris aprengtas tradicine monarchų apranga.

Gerbėjai neigiamai sureagavo į tai, kad hercogo gimtadienis karalystėje skelbiamas tuo metu, kai jis turėtų būti apklausiamas.

"Rimtai? Kažkaip netinka pastariems įvykiams"; "Endriau, padovanok sau dovaną ir pasiduok FTB"; "Ištrinkite įrašą, po skandalo negalima to skelbti", — rašė pasipiktinę britai.

Įdomu tai, kad net maištingoji Megan Markl netoleruoja princo Endriaus ir atsisakė susitikti su juo nuo pat pirmos dienos, kai susipažino.

Tegai:
Didžioji Britanija, Elžbieta II, karališkoji šeima, karalienė
Temos:
Karališkosios naujienos (158)
Dar šia tema
Trampas "užmigo", kai karalienė Elzbieta II sakė tostą — video
Didžiosios Britanijos karalienė ruošiasi perleisti sostą savo sūnui
Elžbieta II sutiko su princo Hario ir Megan noru pradėti "naują gyvenimą"
Megan Markl

Naujas skandalas: Megan Markl viešai apkaltinta patyčiomis

(atnaujinta 19:59 2021.03.03)
Maištingos hercogienės pavaldiniai pateikė skundą dėl patyčių darbo vietoje, tačiau nėščia žvaigždė ir toliau tai neigia

VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Pavasario atėjimą pažymėjo naujas skandalas Elžbietos II šeimoje: princo Hario žmona Megan Markl buvo apkaltinta patyčiomis iš pavaldinių.

Leidinys "The Times" paskelbė įdomų straipsnį su buvusio hercogienės sekretoriaus Džeisono Knaufo skundu. Laiškas buvo parašytas 2018 metais, jam dar dirbant hercogams. Padėjėjas paprašė apginti kolegas, kurie patyrė spaudimą ir nuolat buvo žeminami iš Markl pusės, tačiau nesulaukė jokio atsakymo.

Dabar informacija apie Markl patyčias tapo vieša: hercogienė viešai apkaltinta patyčiomis.

"Aš nerimauju, nes ji įbaugino du padėjėjus ir išvarė juos. Elgimasis su X peržengia padorumo ribas. Hercogienė visada randa auką patyčioms. Ji gąsdina Y ir bando pakenkti jos pasitikėjimo savimi", — sakoma padėjėjaus laiške.

Informacijos paskelbimo priežastis: pavaldiniai norėjo, kad pasaulis žinotų jų įvykių raidos versiją, kol Megan ir Haris duos rezonansinį interviu Oprah Winfrey.

Dabar Markl neigia visus kaltinimus savo atžvilgiu. Ji "liūdiūdusi dėl paskutinių išpuolių" ir, pasak atstovų, "toliau dirbs skatindama atjautą visame pasaulyje ir stengsis rodyti gerą pavyzdį visiems aplinkiniams".

Tegai:
patyčios, Megan Markle, karališkoji šeima
Temos:
Karališkosios naujienos (158)
JAV karinis jūrų laivynas

"Fox News": JAV ketino nuskandinti Rusijos laivus prie Sirijos krantų

(atnaujinta 17:35 2021.03.03)
2018 metų balandžio mėnesį povandeninis laivas Viduržemio jūroje į Sirijos Arabų Respubliką paleido šešias raketas "Tomahawk"

VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. JAV "Virdžinijos" klasės povandeninis laivas "USS John Warner" buvo pasirengęs nuskandinti Rusijos laivus prie Sirijos krantų 2018 metais. Apie tai praneša "Fox News".

Pėstininkų kovos mašina K-17 Bumerang
© Sputnik / Михаил Воскресенский

2018 metų balandžio mėnesį povandeninis laivas Viduržemio jūroje į Sirijos Arabų Respubliką paleido šešias raketas "Tomahawk".

"Tada ji nugrimzdo po vandeniu ir pasirengė nuskandinti visus Rusijos karo laivus, kurie imsis veiksmų prieš JAV laivyną šioje srityje", — rašoma pranešime.

Vienas iš taškų, iš kurio buvo paleistos "Tomahawks", iš tiesų buvo spąstai: JAV kariuomenė iš ten nesmogė į Siriją. Tačiau Rusijos karinio jūrų laivyno atsakomieji veiksmai dėl šio masalo taip pat tapo pretekstu JAV atsakymui, nurodo televizijos kanalas.

Tegai:
Sirija, laivai, Rusija, JAV
Dar šia tema
Rusijos gynybos ministerija nufilmavo bepiločių orlaivių šviesos šou
"Lokys" pakilo į orą: nufilmuotas Tu-95 skrydis esant žemai temperatūrai
Viskas dėl koordinačių sistemų. Ką Pašinianas apie "Iskander" pasakė ne taip
Lęšių sriuba

Įvardyta naudingiausia sriuba

(atnaujinta 14:42 2021.03.03)
Dietologės teigimu, kad sriuba būtų naudinga, joje turi būti bent minimumas daržvių iš paprastos angliavandenių grupės ir mėsos gabalėlis kaip baltymų ir riebalų šaltinis

VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Naudingiausia sriuba yra lęšių sriuba, apie tai televizijos kanalui "Zvezda" pasakojo mitybos specialistė Olga Dekker.

Pasak specialistės, šioje sriuboje gausu baltymų. "Nors jie yra augaliniai, ten iš viso 12 aminorūgščių, tačiau į šią sriubą taip pat galime pridėti gyvūninius baltymų šaltinius, pavyzdžiui, mėsą", — paaiškino ji.

Šioje sriuboje taip pat yra daug ląstelyno, kuris naudingas sveikatai ir imunitetui, pridūrė Dekker.

Tuo pat metu antra pagal naudingumą yra daržovių sriuba su mėsos sultiniu, pasakė dietologė. Pasak jos, tokiai sriubai galima naudoti tiek šviežias, tiek šaldytas daržoves.

"Aš įdėčiau šparaginių pupelių, cukinijų, galima salierą virti, taip pat saliero šaknį. Tai yra, paprastos angliavandenių grupės minimumą. Tada mes turėsime mėsos gabalėlį kaip baltymų ir riebalų šaltinį bei papildomai ląstelyno iš daržovių", — parekomendavo specialistė.

Tegai:
sveika mityba
Temos:
Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai