Elžbieta II

Elžbieta II kreipėsi į skandalingąjį sūnų ir supykdė britus

(atnaujinta 20:12 2020.02.20)
Motinos meilė neturi ribų: karalienė jaudinamai pasveikino sūnų su 60-mečiu, užmerkusi akis į jo dalyvavimą sekso skandale ir gėdingą išvarymą iš rūmų

VILNIUS, vasario 20 — Sputnik. Vasario 20 dieną vienam Didžiosios Britanijos karalienės palikuonių princui Endriui (Andrew) sukanka 60 metų: švelnus Elžbietos II sveikinimas sukėlė britų pasipiktinimą.

Princo Hario ir Megan Markl sprendimas atsisakyti karališkųjų privilegijų sutapo su didelio skandalo, susijusio su princu Endriumi, pasekmėmis. Tuomet Jos Didenybės sūnus atvirai prabilo apie savo draugystę su pedofilu, nebijodamas būsimų pasekmių. Tačiau jos neprivertė ilgai laukti: hercogui buvo atvirai užsiminta apie sosto atsisakymą.

Socialinių tinklų vartotojai sukritikavo jaudinamą karalienės gestą: per 60-ąjį princo Endriaus gimtadienį Elžbieta II užmerkė akis į jo nusižengimą.

Karalienė parodė retą nuotrauką iš archyvo: ant nespalvotos nuotraukos Jos Didenybė rankose laiko mažą besišypsantį Endrių, kuris aprengtas tradicine monarchų apranga.

Gerbėjai neigiamai sureagavo į tai, kad hercogo gimtadienis karalystėje skelbiamas tuo metu, kai jis turėtų būti apklausiamas.

"Rimtai? Kažkaip netinka pastariems įvykiams"; "Endriau, padovanok sau dovaną ir pasiduok FTB"; "Ištrinkite įrašą, po skandalo negalima to skelbti", — rašė pasipiktinę britai.

Įdomu tai, kad net maištingoji Megan Markl netoleruoja princo Endriaus ir atsisakė susitikti su juo nuo pat pirmos dienos, kai susipažino.

Tegai:
Didžioji Britanija, Elžbieta II, karališkoji šeima, karalienė
Temos:
Karališkosios naujienos (65)
Dar šia tema
Trampas "užmigo", kai karalienė Elzbieta II sakė tostą — video
Didžiosios Britanijos karalienė ruošiasi perleisti sostą savo sūnui
Elžbieta II sutiko su princo Hario ir Megan noru pradėti "naują gyvenimą"