Megan Markl ir princas Haris

Megan Markl ir princo Hario pareiškimas sukrėtė britus

(atnaujinta 20:56 2020.02.24)
Pasak ekspertų, Didžiosios Britanijos karalienės niekinimas gali turėti neigiamų pasekmių maištingiems Sasekso hercogams

VILNIUS, vasario 24 — Sputnik. Princas Haris ir jo žmona Megan Markl vėl supykdė britus: neseniai paskelbtas sutuoktinių kreipimasis į pasaulio bendruomenę sukėlė britų pyktį ir nuostabą.

Princas Haris ir jo žmona padarė atvirą pareiškimą: pora paskelbė pareiškimą, kuriame atskleidė slaptas "Megxit" sąlygas. Ir nors pora pažymėjo, kad jie sutiko su karalienės Elžbietos II sąlygomis nenaudoti savo titulų komerciniais tikslais, jų pareiškimas paliko nemalonų jausmą kiekvieno gerbėjo sieloje.

Kaip pranešė leidinys "Daily Mail", Megan Markl ir princo Hario pareiškimas tiesiogine prasme pritrenkė britus: šeimos gerbėjams nepatiko nepagarbus tonas, kuriuo hercogai kalbėjo apie Jos Didenybės sprendimą.

Pora užsiminė, kad karalienė neturi juridinių teisių į bet kokį draudimą. Po to karališkieji ekspertai padarė išvadą, kad padėtis pradėjo blogėti, o pora pagaliau parodė savo tikrąjį veidą.

"Reikalas tas, kad jie pareiškė, jog karališkoji šeima netrukdys naudoti jų titulų, nors jie vargu ar ketino tai daryti. Nebuvo verta pabrėžti tai tokiu būdu", — pažymėjo ekspertas Ričardas Fitzviljamas.

Galbūt, atsižvelgiant į pastaruosius įvykius, hercogai tiesiog sumišo: porą išgąsdino "maišto" padariniai ir netikėta nužudymo grėsmė.

Tegai:
Didžioji Britanija, karališkoji šeima, Megan Markle, Princas Haris
Temos:
Karališkosios naujienos (158)
Dar šia tema
Dėl ko verkė Megan tėvas: Tomas Marklas davė interviu britų televizijai
Megan Markl ir princas Haris laikinai grįžta į JK
Megan Markl ir princo Hario santykiai kardinaliai pasikeitė
Megan Markl vyras perspėtas apie nužudymo grėsmę
Megan Markl

Naujas skandalas: Megan Markl viešai apkaltinta patyčiomis

(atnaujinta 19:59 2021.03.03)
Maištingos hercogienės pavaldiniai pateikė skundą dėl patyčių darbo vietoje, tačiau nėščia žvaigždė ir toliau tai neigia

VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Pavasario atėjimą pažymėjo naujas skandalas Elžbietos II šeimoje: princo Hario žmona Megan Markl buvo apkaltinta patyčiomis iš pavaldinių.

Leidinys "The Times" paskelbė įdomų straipsnį su buvusio hercogienės sekretoriaus Džeisono Knaufo skundu. Laiškas buvo parašytas 2018 metais, jam dar dirbant hercogams. Padėjėjas paprašė apginti kolegas, kurie patyrė spaudimą ir nuolat buvo žeminami iš Markl pusės, tačiau nesulaukė jokio atsakymo.

Dabar informacija apie Markl patyčias tapo vieša: hercogienė viešai apkaltinta patyčiomis.

"Aš nerimauju, nes ji įbaugino du padėjėjus ir išvarė juos. Elgimasis su X peržengia padorumo ribas. Hercogienė visada randa auką patyčioms. Ji gąsdina Y ir bando pakenkti jos pasitikėjimo savimi", — sakoma padėjėjaus laiške.

Informacijos paskelbimo priežastis: pavaldiniai norėjo, kad pasaulis žinotų jų įvykių raidos versiją, kol Megan ir Haris duos rezonansinį interviu Oprah Winfrey.

Dabar Markl neigia visus kaltinimus savo atžvilgiu. Ji "liūdiūdusi dėl paskutinių išpuolių" ir, pasak atstovų, "toliau dirbs skatindama atjautą visame pasaulyje ir stengsis rodyti gerą pavyzdį visiems aplinkiniams".

Tegai:
patyčios, Megan Markle, karališkoji šeima
Temos:
Karališkosios naujienos (158)
JAV karinis jūrų laivynas

"Fox News": JAV ketino nuskandinti Rusijos laivus prie Sirijos krantų

(atnaujinta 17:35 2021.03.03)
2018 metų balandžio mėnesį povandeninis laivas Viduržemio jūroje į Sirijos Arabų Respubliką paleido šešias raketas "Tomahawk"

VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. JAV "Virdžinijos" klasės povandeninis laivas "USS John Warner" buvo pasirengęs nuskandinti Rusijos laivus prie Sirijos krantų 2018 metais. Apie tai praneša "Fox News".

Pėstininkų kovos mašina K-17 Bumerang
© Sputnik / Михаил Воскресенский

2018 metų balandžio mėnesį povandeninis laivas Viduržemio jūroje į Sirijos Arabų Respubliką paleido šešias raketas "Tomahawk".

"Tada ji nugrimzdo po vandeniu ir pasirengė nuskandinti visus Rusijos karo laivus, kurie imsis veiksmų prieš JAV laivyną šioje srityje", — rašoma pranešime.

Vienas iš taškų, iš kurio buvo paleistos "Tomahawks", iš tiesų buvo spąstai: JAV kariuomenė iš ten nesmogė į Siriją. Tačiau Rusijos karinio jūrų laivyno atsakomieji veiksmai dėl šio masalo taip pat tapo pretekstu JAV atsakymui, nurodo televizijos kanalas.

Tegai:
Sirija, laivai, Rusija, JAV
Dar šia tema
Rusijos gynybos ministerija nufilmavo bepiločių orlaivių šviesos šou
"Lokys" pakilo į orą: nufilmuotas Tu-95 skrydis esant žemai temperatūrai
Viskas dėl koordinačių sistemų. Ką Pašinianas apie "Iskander" pasakė ne taip
Lęšių sriuba

Įvardyta naudingiausia sriuba

(atnaujinta 14:42 2021.03.03)
Dietologės teigimu, kad sriuba būtų naudinga, joje turi būti bent minimumas daržvių iš paprastos angliavandenių grupės ir mėsos gabalėlis kaip baltymų ir riebalų šaltinis

VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Naudingiausia sriuba yra lęšių sriuba, apie tai televizijos kanalui "Zvezda" pasakojo mitybos specialistė Olga Dekker.

Pasak specialistės, šioje sriuboje gausu baltymų. "Nors jie yra augaliniai, ten iš viso 12 aminorūgščių, tačiau į šią sriubą taip pat galime pridėti gyvūninius baltymų šaltinius, pavyzdžiui, mėsą", — paaiškino ji.

Šioje sriuboje taip pat yra daug ląstelyno, kuris naudingas sveikatai ir imunitetui, pridūrė Dekker.

Tuo pat metu antra pagal naudingumą yra daržovių sriuba su mėsos sultiniu, pasakė dietologė. Pasak jos, tokiai sriubai galima naudoti tiek šviežias, tiek šaldytas daržoves.

"Aš įdėčiau šparaginių pupelių, cukinijų, galima salierą virti, taip pat saliero šaknį. Tai yra, paprastos angliavandenių grupės minimumą. Tada mes turėsime mėsos gabalėlį kaip baltymų ir riebalų šaltinį bei papildomai ląstelyno iš daržovių", — parekomendavo specialistė.

Tegai:
sveika mityba
Temos:
Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai