Megan Markl ir princas Haris

Megan Markl ir princo Hario pareiškimas sukrėtė britus

(atnaujinta 20:56 2020.02.24)
Pasak ekspertų, Didžiosios Britanijos karalienės niekinimas gali turėti neigiamų pasekmių maištingiems Sasekso hercogams

VILNIUS, vasario 24 — Sputnik. Princas Haris ir jo žmona Megan Markl vėl supykdė britus: neseniai paskelbtas sutuoktinių kreipimasis į pasaulio bendruomenę sukėlė britų pyktį ir nuostabą.

Princas Haris ir jo žmona padarė atvirą pareiškimą: pora paskelbė pareiškimą, kuriame atskleidė slaptas "Megxit" sąlygas. Ir nors pora pažymėjo, kad jie sutiko su karalienės Elžbietos II sąlygomis nenaudoti savo titulų komerciniais tikslais, jų pareiškimas paliko nemalonų jausmą kiekvieno gerbėjo sieloje.

Kaip pranešė leidinys "Daily Mail", Megan Markl ir princo Hario pareiškimas tiesiogine prasme pritrenkė britus: šeimos gerbėjams nepatiko nepagarbus tonas, kuriuo hercogai kalbėjo apie Jos Didenybės sprendimą.

Pora užsiminė, kad karalienė neturi juridinių teisių į bet kokį draudimą. Po to karališkieji ekspertai padarė išvadą, kad padėtis pradėjo blogėti, o pora pagaliau parodė savo tikrąjį veidą.

"Reikalas tas, kad jie pareiškė, jog karališkoji šeima netrukdys naudoti jų titulų, nors jie vargu ar ketino tai daryti. Nebuvo verta pabrėžti tai tokiu būdu", — pažymėjo ekspertas Ričardas Fitzviljamas.

Galbūt, atsižvelgiant į pastaruosius įvykius, hercogai tiesiog sumišo: porą išgąsdino "maišto" padariniai ir netikėta nužudymo grėsmė.

Tegai:
Didžioji Britanija, karališkoji šeima, Megan Markle, Princas Haris
Temos:
Karališkosios naujienos (59)
Dar šia tema
Dėl ko verkė Megan tėvas: Tomas Marklas davė interviu britų televizijai
Megan Markl ir princas Haris laikinai grįžta į JK
Megan Markl ir princo Hario santykiai kardinaliai pasikeitė
Megan Markl vyras perspėtas apie nužudymo grėsmę