Kembridžo hercogai teatre The Noel Coward

Keitė Midlton apsilankė teatre ir davė nepriekaištingo stiliaus pamoką

(atnaujinta 22:12 2020.02.26)
Kembridžo hercogienė su vyru sudalyvavo labdaros miuzikle ir sužavėjo karališkosios šeimos gerbėjus

VILNIUS, vasario 26 — Sputnik. Princas Viljamas nusivedė savo žmoną Keitę Midlton į teatrą Londone: socialiniame tinkle aptariamas nepriekaištingas karališkosios poros įvaizdis.

Toksinis Megan Markl ir princo Hario pareiškimas karalienės Elžbietos II atžvilgiu vėl pasitarnavo Kembridžo hercogų naudai. Ir, nors hercogai jau užkariavo visų britų meilę, o pati Midlton parodė "tikrąjį veidą", pora nenustoja stiprinti visuomenės prielankumą.

Keitė Midlton ir princas Viljamas praleido vakarą Londono teatre "The Noel Coward", kur žiūrėjo miuziklą "Dear Evan Hansen". Miuziklo metu surinktos lėšos buvo išsiųstos Karališkajam labdaros fondui.

Socialinių tinklų vartotojai aktyviai aptaria nepriekaištingą Midlton įvaizdį kultūriniame renginyje. Hercogienė pasirodė su paprasto kirpimo juoda tvido suknele, kurią papildė ryškiais aksesuarais — delnine ir bateliais, papuoštais tikrais kristalais.

Gerbėjai suskubo pagirti naująjį hercogienės įvaizdį, pažymėję, kad Midlton stilius tapo dar pavyzdingesnis ir elegantiškesnis.

View this post on Instagram

A post shared by Francisco Campelo (@colunadocampellooficial) on

O štai Megan Markl stilius, atsisakius karališkųjų titulų, tapo laisvesnis: buvusi aktorė pamiršo apie protokolą ir grįžo prie kasdienių dalykų.

Tegai:
Princas Viljamas, Keitė Midlton, karališkoji šeima
Temos:
Karališkosios naujienos (64)
Dar šia tema
Paaiškėjo, kaip princas Viljamas nustebins Keitę Midlton Valentino dieną
Megan Markl ir princo Hario santykiai kardinaliai pasikeitė
Elžbieta II kreipėsi į skandalingąjį sūnų ir supykdė britus