Megan Markl

Megan Markl pasiskundė karališkųjų giminaičių pavydu

(atnaujinta 20:59 2020.02.28)
Maištaujanti hercogienė mano, kad priekabės prie jos ir jos vyro yra neteisingos, o Elžbieta II pateko į šeimos spaudimą

VILNIUS, vasario 28 — Sputnik. Princo Hario žmona Megan Markl papasakojo apie pavydą karalystėje: dėl savo bėdų hercogienė apkaltino vyro giminaičius ir "minkštą" karalienę.

Atsisakę karališkųjų titulų princas Haris ir jo žmona suskubo pasitraukti iš šalies: pora apsigyveno Kanadoje ir pradėjo paprastų žmonių gyvenimą. Hercogai manė, kad dabar galės užsidirbti pinigų su savo prekės ženklu, tačiau karalienė užkirto kelią šiam bandymui ir uždraudė titulą naudoti pelno tikslais.

Kaip rašo leidinys "The Daily Mail", asmeniniame pokalbyje su artimais draugais Markl pasiskundė giminaičių pavydu ir papasakojo apie spaudimą, kurį šeima padarė "per minkštai" karalienei.

"Ji prisipažino, kad jei kas nors ir turėtų jaustis įžeistas, tai jie. Meg ir Haris negalvojo pasipelnyti iš žodžio "karališkasis", ir kaltinti juos tuo, kad jie piktnaudžiavo savo galiomis — tai tiesiog absurdas", — pasakė šaltinis.

Be to, hercogienė beveik įsitikinusi, kad princas Viljamas, Keitė Midlton ir princas Čarlzas negali atleisti už tai, kad Haris yra Elžbietos II numylėtinis ir bet kurį jo nusižengimą močiutė bandys suprasti ir atleisti.

Neseniai princas Haris iš Kanados atskrido į Edinburgą, kur paskutinį kartą dalyvavo renginyje kaip karališkosios šeimos narys. Jaunesnysis karalienės anūkas jo metu leido suprasti, kad nebelaiko savęs monarchu. Kaip pranešė leidinys "The Sun", aplinkosaugos konferencijos "Travalyst" metu princas Haris viešai atsisakė titulo ir paprašė jį vadinti tik vardu — "tiesiog Hariu".

Tegai:
Kanada, Didžioji Britanija, Elžbieta II, karališkoji šeima, Megan Markle
Temos:
Karališkosios naujienos (64)
Dar šia tema
Megan Markl ir princo Hario santykiai kardinaliai pasikeitė
Megan Markl vyras perspėtas apie nužudymo grėsmę
Hariui ir Megan uždrausta naudoti pelningą karališkąjį prekės ženklą
Megan Markl ir princo Hario pareiškimas sukrėtė britus