Megan Markl ir princas Haris su savo sūnumi

Megan Markl ir princo Hario vaikui gresia pagrobimas

(atnaujinta 21:40 2020.03.03)
Buvęs princesės Dianos asmens sargybinis papasakojo apie pavojų, kuris kilo maištingųjų hercogų pirmagimiui

VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Buvęs princesės Dianos asmens sargybinis įspėjo apie pavojų, kuris gali kilti princo Hario ir Megan Markl sūnui: mažylis Arčis gali būti pagrobtas.

Atsisakę karūnos, Sasekso hercogai liko be karališkosios saugumo tarnybos apsaugos. Pora prarado finansavimą, o mokesčių mokėtojai Didžiojoje Britanijoje ir Kanadoje atsisakė apmokėti pasakiškas sutuoktinių išlaidas privačiai apsaugai.

Kaip pranešė leidinys "The Daily Mail", Megan Markl ir princo Hario įpėdinis gali būti pagrobtas. Tokią informaciją paskelbė buvęs princesės Dianos armens sargybinis Kenas Varfas (Ken Wharfe). Patyręs policininkas mano, kad neapgalvotas sosto atsisakymas lėmė didelį pavojų Arčiui.

Laidoje "Labas rytas, Britanija" Varfas pareiškė, kad Jos Didenybė turėtų dar kartą pagalvoti apie "maištininkų" apsaugos finansavimą ir išgelbėti savo proanūkio gyvybę. Jis taip pat pridūrė, kad Sasekso hercogai neturi pasitikėti privačia apsauga, nes kažkada princesė Diana buvo nubausta už tai, kad atsisakė naudotis policijos sargyba.

Neseniai princas Haris jau buvo informuotas apie nužudymo grėsmę: Kanados kalėjime yra kalinių, kurie tariamai ruošėsi nužudyti hercogą.

Tegai:
karališkoji šeima, pagrobimas, Princas Haris, Megan Markle
Temos:
Karališkosios naujienos (64)
Dar šia tema
Megan Markl ir princo Hario pareiškimas sukrėtė britus
Megan Markl priminta, kad ji turi statusą tik princo Hario dėka
Hariui ir Megan uždrausta naudoti pelningą karališkąjį prekės ženklą