AirBaltic lėktuvas Rygos oro uoste, archyvinė nuotrauka

"AirBaltic" atšaukė visus skrydžius į Milaną ir Veroną

(atnaujinta 05:59 2020.03.09)
"AirBaltic" gavo informacijos, kad vienam keleiviui, kovo 7 dieną skridusiam iš Milano į Rygą, buvo diagnozuotas koronavirusas

VILNIUS, kovo 8 — Sputnik. Latvijos skrydžių bendrovė "AirBaltic" dėl koronaviruso atšaukė visus skrydžius iš Rygos į Milaną ir Veroną bei atgal nuo kovo 9 dienos iki balandžio pabaigos. Apie tai pranešta oro bendrovės tinklalapyje.

"AirBaltic" gavo informacijos, kad vienam keleiviui, kovo 7 dieną skridusiam iš Milano į Rygą, buvo diagnozuotas koronavirusas COVID-19. Kartu su ligoniais skrido 39 keleiviai ir penki įgulos nariai. Skrydžių bendrovė pateikė visą reikiamą informaciją apie skrydį ir bendradarbiauja su atsakingomis institucijomis. Laikantis saugumo priemonių, orlaivis bus dezinfekuotas artimiausiomis valandomis. Profilaktinė dezinfekcija buvo atlikta dieną prieš tai. Ekipažas skrydžiuose laikinai nedalyvaus.

"Bendrovė asmeniškai kreipsis į keleivius, rezervavusius bilietus į šiuos skrydžius. Atsižvelgiant į griežtas Latvijos ligų prevencijos ir kontrolės centro rekomendacijas, žmonėms patariama nevykti į viruso paveiktus Italijos regionus", — sakoma pranešime.

Kovo 8 dieną Latvijoje užfiksuotas antrasis koronavirusinės infekcijos atvejis per savaitę. Italijos ministras pirmininkas Džiuzepė Kontė (Giuseppe Conte) anksčiau pasirašė dekretą dėl įvažiavimo ir išvykimo iš autonominio Lombardijos regiono ir dar 14 provincijų šalies šiaurėje apribojimų dėl koronaviruso. Italijoje buvo nustatyta daugiau nei 5 tūkst. užsikrėtimo koronavirusu atvejų, daugiau nei 230 žmonių mirė.

Koronavirusas: simptomai ir apsaugos metodai
Tegai:
Ryga, Milanas, airBaltic
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (654)
Dar šia tema
Nėščia Katy Perry atidėjo vestuves dėl koronaviruso
Rizikos grupė: kaip kinų kirpėjai saugosi nuo koronaviruso — video
Koronaviruso prevencijai savivaldybės skelbs gripo epidemijas