Megan Markl

Ochros spalvos: Megan Markl parodė patobulintą savęs versiją

(atnaujinta 08:08 2020.03.12)
Socialinių tinklų vartotojai aktyviai aptaria naujausią maištingosios hercogienės įrašą Instagram paskyroje

VILNIUS, kovo 11 — Sputnik. Internete diskutuojama apie naują princo Hario žmonos Megan Markl viešąjį pasirodymą: hercogienė kartu su savo vyru nuvažiavo į formalų susitikimą ir pademonstravo sėkmingą ir stilingą įvaizdį.

Prieš metus, karalienės Elžbietos II reikalavimu, Markl tapo organizacijos "The Queen's Commonwealth Trust", sukurtos jauniems lyderiams ir jų novatoriškoms idėjoms, globėja. Ir nors hercogai atsisakė karališkų pareigų ir prarado globos teises, tai nesutrukdė jiems pasirodyti svarbiame fondo renginyje.

Papasakoti apie svarbų susitikimą Markl ir princas Haris nusprendė Instagram paskyroje, o tai suteikė gerbėjams galimybę aptarti naują maištingosios hercogienės įvaizdį.

Renginiui vis dar globėja Markl pasirinko laisvo kirpinio plisuotą švelnaus ochros atspalvio suknelę. Spalva atrodė harmoningai su hercogienės plaukų atspalviu ir nudžiugino publiką, po to sekėjai įvaizdį pavadino "geriausia Markl versija".

View this post on Instagram

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Oficialūs Markl viešieji pasirodymai po to, kai pora atsisakė karališkųjų titulų, stebina savo įvairove: visi mados sekėjai palankiai įvertino hercogienės "laisvės spalvos" suknelę ir "smaragdinės ponios" įvaizdį.

Taip pat skaitykite:

Tegai:
Didžioji Britanija, karališkoji šeima, Megan Markle
Temos:
Karališkosios naujienos (64)