Gydytojas

Gydytojas papasakojo, kaip atsikratyti toksinų be vaistų

(atnaujinta 18:52 2020.03.15)
Jo teigimu, nėra jokios priežasties, dėl kurių toksinai turėtų kauptis sveiko žmogaus organizme. Daugeliu atvejų organizmas turi natūralius apsivalymo mechanizmus

VILNIUS, kovo 14 — Sputnik. Čikagos universiteto medicinos centro tyrėjas, kepenų ligų diagnostikos ir gydymo specialistas Andrew Aronson'as teigė, kad komerciškai prieinami produktai toksinams iš organizmo pašalinti yra neveiksmingi, praneša RIA Novosti.

Tiesa, kaip pažymėjo gydytojas, yra ta, kad normalus, sveikas organizmas pats pašalina toksinus.

"Nėra jokios priežasties, dėl kurios toksinai turėtų kauptis sveiko žmogaus organizme. Daugeliu atvejų kūnas turi natūralius apsivalymo mechanizmus", — aiškino Aronsonas.

Jis pažymėjo, kad detoksikacijos priemonių sudėties dažnai neįmanoma sužinoti, be to, nežinoma ir organizmo reakcija į jas. Aronsonas perspėjo, kad placebo efektas gali atsirasti, kai žmogus mano, jog jaučiasi geriau.

Tačiau, pasak gydytojo, greičiausiai tai lemia treniruotės ir sveika mityba. Specialistas taip pat pabrėžė, kad jis ne kartą matė žmones einant į ligoninę dėl rimtų kepenų pažeidimų, atsirandančių nuo kai kurių papildų.

Kalbant apie detoksikacines dietas, kuriose labai ribojamas kalorijų kiekis, Aronsonas pabrėžė, kad jos gali duoti tik trumpalaikį rezultatą.

"Reguliari mankšta, sveika mityba, aktyvus gyvenimo būdas, alkoholio ribojimas ar atsisakymas padeda detoksikuoti organizmą", — teigė gydytojas.

"Visų pirma, kepenims detoksikuotis padės gyvenimo būdo pakoregavimas", — padarė išvadą jis.

Taip pat skaitykite:

Tegai:
sveikata, gydytojai
Dar šia tema
Andriukaičiui kelia abejonių Kovo 11-osios renginių atšaukimo pagrįstumas
Gydytojai paaiškino, kaip telefonai ir kompiuteriai smegenis paverčia "sąvartynu"