Su-35, archyvinė nuotrauka

"National Interest" vadina "Su-35" realia grėsme JAV naikintuvams

(atnaujinta 19:29 2020.03.15)
Karinio leidinio autoriai pažymi, kad Rusijos naikintuvo pranašumai nugali visus šiuolaikinius ketvirtosios kartos orlaivius

VILNIUS, kovo 15 — Sputnik. Amerikiečių žurnalas "National Interest" Rusijos naikintuvą "Su-35" pavadino realia grėsme amerikiečių lėktuvams.

Straipsnyje pabrėžiama, kad "Su-35" yra pavojingas priešininkas JAV oro pajėgų naikintuvams "F-15", "F-18" ir net "F-35".

Leidinyje pabrėžiama, kad manevringumas, pranašesnis už beveik visų egzistuojančių ketvirtosios kartos naikintuvų nukrypimą, ir ginkluotė yra pagrindinius Rusijos orlaivių pranašumus.

Pavyzdžiui, "Su-35" yra aprūpintas 30 mm patranka GS-30-1 su 150 šaudmenimis ir gali nešti iki aštuonių tonų sveriančią ginkluotę 12 pakabos mazgų, tuo tarpu naujasis amerikiečių "F-22" turi tik septynis taškus ginklams sudėti.

Straipsnio autorius pažymi, kad dėl savo savybių rusų naikintuvas yra paklausus kitose šalyse. Taigi "Su-35" jau tarnauja Kinijos oro pajėgose. Potencialūs pirkėjai yra Indonezija, Turkija, Egiptas, Alžyras, Indija ir JAE.

Tegai:
naikintuvai, JAV, Rusija
Dar šia tema
JAV žiniasklaida papasakojo, kaip Vokietija "trukdo" NATO ginti Baltijos šalis
"The National Interest" papasakojo apie JAV karinio jūrų laivyno "košmarą"
JAV generolas skundžiasi šalies oro pajėgų įranga