Didžiosios Britanijos princas Haris ir jo žmona Megan Markl

Artėja audra: Megan Markl sužinojo apie slaptas princo Hario sužadėtuves

(atnaujinta 18:08 2020.03.20)
Savo nuostabai, maištingoji hercogienė nebuvo vienintelė mylimoji, gavusi pasiūlymą susituokti iš rusvaplaukio princo. Dar viena mylimoji, kaip paaiškėjo, buvo milijonieriaus dukra

VILNIUS, kovo 20 — Sputnik. Didžiosios Britanijos princas Haris mėgino nuslėpti nuo savo žmonos Megan Markl įdomų faktą iš savo biografijos: slaptas sužadėtuves su buvusia mylimąja Chelsy Davy.

Ne paslaptis, kad pirmoji princo Hario meilė buvo Afrikos milijonieriaus paveldėtoja Chelsy. Poros santykiai prasidėjo 2004 metais ir truko apie šešerius metus. Jaunasis princas labai rimtai žiūrėjo į romaną ir netgi pristatė išrinktąją savo močiutei. Būsimasis hercogas buvo įsitikinęs, kad rado "tą vienintelę".

Kaip pranešė leidinys "Express", Megan Markl sužinojo įdomių detalių iš savo vyro gyvenimo, o tiksliau — apie slaptas sužadėtuves su Davy. Tai tapo tikru smūgiu maištingajai hercogienei, nes ji tikėjo, kad yra vienintelė moteris, kurią norėjo vesti karalienės Elžbietos II anūkas.

Paslėptą informaciją paviešino karališkoji ekspertė Katie Nicholl, kuri nusprendė "pasiknaisioti po nešvarius karalystės skalbinius".

"Haris ir Chelsy buvo pamišę vienas dėl kito. Per vieną savo gimtadienių ji nuo jo gavo žiedą su prašmatniu mėlynu topazu", — pasakojo biografė.

Ji taip pat pažymėjo, kad mergina ilgai svarstė ir neskubėjo tapti karališkosios šeimos nare. Galutinį sprendimą Davy priėmė per princo Viljamo vestuves, kai pamatė, kiek turėjo pasiaukoti Keitė Midlton. Davy atsisakė šios santuokos, nutiesdama kelią Megan Markl.

Primename, kad atsisakę karališkųjų titulų Markl ir princas Haris apsigyveno Kanadoje. Bet dėl ​​siautėjančios pandemijos pora atsidūrė spąstuose ir negali išskristi į Britaniją.

Tegai:
karališkoji šeima, Princas Haris, Megan Markle
Temos:
Karališkosios naujienos (64)
Dar šia tema
Megan Markl ir princo Hario vaikui gresia pagrobimas
Sulieknėjusi Megan Markl pribloškė britus
Bendras išėjimas po "Megxit": Sasekso ir Kembridžo hercogai Vestminsterio abatijoje
Megan Markl pasiūlyta parodyti botoksą ir užsidirbti 5 mln dolerių
Ochros spalvos: Megan Markl parodė patobulintą savęs versiją