Keitė Midlton ir princas Viljamas

Atskleista laimingos Keitės Midlton ir princo Viljamo santuokos paslaptis

(atnaujinta 16:33 2020.03.22)
Anot asmeninės princesės Dianos astrologės, jų šeimos idilė paremta nuostabiu suderinamumu pagal horoskopą

VILNIUS, kovo 22 — Sputnik. Laimingą Keitės Midlton ir princo Viljamo santuoką lemia tai, kad Kembridžo hercogai labai tinka vienas kitam pagal zodiako ženklus, apie tai leidiniui "Daily Mail" pasakojo asmeninė princesės Dianos astrologė Debbie Frank.

Astrologė išanalizavo Keitės ir Viljamo horoskopus ir padarė išvadą, kad santykių pradžioje jie tiesiog jautė stiprų potraukį vienas kitam, tačiau stipri šeima susiformavo dėl nuostabaus jų zodiako ženklų suderinamumo.

Frank papasakojo, kad hercogienė, gimusi po Ožiaragio žvaigždynu, yra emocingo ir jautraus sutuoktinio "inkaras". Princas Viljamas, kurio zodiako ženklas yra Vėžys, instinktyviai pakelia nuotaiką žmonai ir drąsina ją visose situacijose.

"Jų ženklai yra priešingi vienas kitam, tačiau būtent tai juos ir suvienija. Jie traukia vienas kitą kaip magnetai", — paaiškino astrologė.

Ji mano, kad būtent dėl ​​suderinamumo pagal horoskopą Kembridžo hercogai nekonfliktuoja ir nekonkuruoja vienas su kitu.

"Kai jie yra kartu, jie jaučiasi kaip namuose. Nors jie tokie skirtingi, jie turi didelį potencialą sukurti stiprią šeimą", — apibendrino Frank.

Tegai:
horoskopas, santuoka, Princas Viljamas, Keitė Midlton, karališkoji šeima
Temos:
Karališkosios naujienos (65)
Dar šia tema
Keitė Midlton parodė "tikrąjį veidą" ir nustebino britus
Keitė Midlton apsilankė teatre ir davė nepriekaištingo stiliaus pamoką
Keitė Midlton su "vampyrų" suknele ir auskarais pribloškė britus
Bendras išėjimas po "Megxit": Sasekso ir Kembridžo hercogai Vestminsterio abatijoje