Keitė Midlton ir princas Viljamas

Atskleista laimingos Keitės Midlton ir princo Viljamo santuokos paslaptis

(atnaujinta 16:33 2020.03.22)
Anot asmeninės princesės Dianos astrologės, jų šeimos idilė paremta nuostabiu suderinamumu pagal horoskopą

VILNIUS, kovo 22 — Sputnik. Laimingą Keitės Midlton ir princo Viljamo santuoką lemia tai, kad Kembridžo hercogai labai tinka vienas kitam pagal zodiako ženklus, apie tai leidiniui "Daily Mail" pasakojo asmeninė princesės Dianos astrologė Debbie Frank.

Astrologė išanalizavo Keitės ir Viljamo horoskopus ir padarė išvadą, kad santykių pradžioje jie tiesiog jautė stiprų potraukį vienas kitam, tačiau stipri šeima susiformavo dėl nuostabaus jų zodiako ženklų suderinamumo.

Frank papasakojo, kad hercogienė, gimusi po Ožiaragio žvaigždynu, yra emocingo ir jautraus sutuoktinio "inkaras". Princas Viljamas, kurio zodiako ženklas yra Vėžys, instinktyviai pakelia nuotaiką žmonai ir drąsina ją visose situacijose.

"Jų ženklai yra priešingi vienas kitam, tačiau būtent tai juos ir suvienija. Jie traukia vienas kitą kaip magnetai", — paaiškino astrologė.

Ji mano, kad būtent dėl ​​suderinamumo pagal horoskopą Kembridžo hercogai nekonfliktuoja ir nekonkuruoja vienas su kitu.

"Kai jie yra kartu, jie jaučiasi kaip namuose. Nors jie tokie skirtingi, jie turi didelį potencialą sukurti stiprią šeimą", — apibendrino Frank.

Tegai:
horoskopas, santuoka, Princas Viljamas, Keitė Midlton, karališkoji šeima
Temos:
Karališkosios naujienos (141)
Dar šia tema
Keitė Midlton parodė "tikrąjį veidą" ir nustebino britus
Keitė Midlton apsilankė teatre ir davė nepriekaištingo stiliaus pamoką
Keitė Midlton su "vampyrų" suknele ir auskarais pribloškė britus
Bendras išėjimas po "Megxit": Sasekso ir Kembridžo hercogai Vestminsterio abatijoje
Kadras iš filmo Vienas namuose

Makolis Kalkinas palaikė idėją iškirpti epizodą su Trampu filmo "Vienas namuose"

(atnaujinta 16:48 2021.01.17)
Anksčiau Rusijos LDPR lyderis Vladimiras Žirinovskis pasisūlė pakeisti Trampą filme "Vienas namuose-2", pažymėdamas, kad filmavimo metu LDPR delegacija kaip tik lankėsi Niujorke

VILNIUS, sausio 17 — Sputnik.  Filmuose "Vienas namuose" ir "Vienas namuose 2" vaidinęs aktorius Makolis Kalkinas palaikė pasiūlymus redaguoti antrąją filmo dalį, siekiant pašalinti iš jos dabartinį JAV prezidentą Donaldą Trampą.

Vienas iš socialinio tinklo Twitter vartotojų paskelbė redaguotą filmo ištrauką, kurioje Trampo nėra viešbučio fojė.

​"Bravo! — pakomentavo aktorius tviteryje. Jis taip pat palaikė vartotoją, raginantį pateikti peticiją, kad D. Trampą "Vienas namuose" pakeistų 40-metis Makolis Kalkinas.

Socialinio tinklo vartotojai pasiūlė kitas galimybes: Trampo vietoje jie mato išrinktą JAV prezidentą Džo Bideną ir aktorių Keanu Reevesą.

Anksčiau Rusijos LDPR lyderis Vladimiras Žirinovskis pasisūlė pakeisti Trampą filme "Vienas namuose-2", pažymėdamas, kad filmavimo metu LDPR delegacija kaip tik lankėsi Niujorke.

Tegai:
Makolėjus Kalkinas, Donaldas Trampas
Džo Baidenas

NI Baideno sprendimą pavadino signalu Rusijai

(atnaujinta 15:21 2021.01.17)
Viktorija Nuland, einanti valstybės sekretorės pavaduotojos pareigas, laikoma užsienio tarnybos veterane. Ji daugiau nei 30 metų dirbo Valstybės departamente, buvo vyriausioji pareigūnė Rusijoje ir buvusios TSRS šalyse, kalba rusiškai

VILNIUS, sausio 17 — Sputnik. Viktorijos Nuland paskyrimas valstybės sekretoriaus pavaduotoja gali reikšti, kad Džo Baideno vyriausybė renkasi santykių su Rusija bloginimo būdą, rašo "The National Interest".

Nuland laikoma užsienio tarnybos veterane. Ji daugiau nei 30 metų dirbo Valstybės departamente, buvo vyriausioji pareigūnė Rusijoje ir buvusios TSRS šalyse, kalba rusiškai.

Leidinyje pažymėta, kad Nuland aktyviai rėmė Barako Obamos politiką Rusijos ir Ukrainos atžvilgiu, ir ji rekomenduoja kitam JAV prezidentui įvesti naujas sankcijas ir sukurti pasaulinį frontą, kad būtų suvaldyta Rusijos "karinė agresija".

Be to, pasak "The National Interest" autorių, Nuland paskyrimas "sukėlė džiaugsmą Kijeve", nes ji aktyviai palaikė 2014 metų riaušes Maidane: ji dalijo maistą Ukrainos protestuotojams ir susitiko su naująja Ukrainos vyriausybe. Visų pirma ji su Petro Porošenka aptarė Minsko susitarimo reikalavimų įgyvendinimą ir Ukrainos pažangą reformų klausimu.

"Žinutės apie artėjantį Viktorijos Nuland paskyrimą <...> tapo aiškiu signalu Maskvai, kad tikimybė prasmingai suartėti tarp JAV ir Rusijos pagal Baideno administraciją mažėja", — sakoma leidinyje

Baidenas paskyrė kandidatus į valstybės sekretorių pavaduotojų postus. Jis paskyrė Wendy Shermaną į pirmojo valstybės sekretoriaus pavaduotoją, kuris, vadovaujamas Obamos, vadovavo derybininkų komandai su Iranu branduolinės problemos klausimu. Brianas McKionas, Baideno užsienio politikos padėjėjas, taip pat galėtų tapti dar vienu pirmuoju pavaduotoju. Bonnie Jenkins buvo paskirta į valstybės sekretoriaus pareigas ginklų kontrolės ir tarptautinio saugumo klausimais. Ji geriausiai žinoma kaip "Spalvotų moterų", skatinančių taiką, saugumą ir transformuojančią požiūrį į konfliktus, lyderė.

Tegai:
Rusija, JAV, Džo Baidenas
Dar šia tema
Mirtinas triukas: Lenkija meta iššūkį JAV
JAV žurnalistas papasakojo, kur slypi Rusijos galia