McDonald's restoranas

Britanijoje ir Airijoje dėl COVID-19 uždaromi "McDonald's" restoranai

(atnaujinta 14:48 2020.03.23)
Dėl koronaviruso pandemijos nuo kovo 23 dienos 19:00 neribotam laikui bus uždaryti visi greito maisto restoranai "McDonald's" Britanijoje ir Airijoje

VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. Visi greito maisto restoranai "McDonald's" Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje pirmadienio vakarą bus uždaryti neribotam laikui dėl koronaviruso pandemijos.

Kovo 17 dieną "McDonald's" paskelbė, kad kitą dieną užvers duris lankytojams visuose Britanijos ir Airijos restoranuose ir užsiims tik prekyba išsinešti ir pristatymu į namus.

"Per pastarąsias 24 valandas tapo akivaizdu, kad išlaikyti reikiamą socialinį atstumą vienu metu vykdant daugybę užsakymų išsinešti ir aptarnaujant klientus automobiliuose tampa vis sunkiau. Todėl nusprendėme visus restoranus Britanijoje ir Airijoje uždaryti pirmadienį, kovo 23 d., 19:00", — sakoma "McDonald's" vyriausiojo regiono vadovo Polo Pomrojaus (Paul Pomroy) pranešime.

Pomrojus pripažino, kad sprendimas nebuvo lengvas, tačiau darbuotojų saugumas įmonei yra svarbiausias.

"Mes bendradarbiausime su įvairiomis organizacijomis Britanijoje ir Airijoje, kad paskirstytume maistą iš mūsų restoranų labiausiai skurstantiems žmonėms. Prieš uždarydami rytojaus vakarą pasirūpinsime, kad visoms sveikatos apsaugos ir gelbėjimo tarnyboms nereikėtų mokėti už maistą pateikus pažymėjimus", — sakoma pranešime.

Pomrojus padėkojo 135 tūkstančiams darbuotojų už jų darbą ir ištvermę sunkiu laikotarpiu, o klientams pažadėjo juos informuoti per socialinius tinklus ir bendrovės interneto svetainę.

"Pasirūpinkite vienas kitu šiuo precedento neturinčiu laikotarpiu, mes nekantriai lauksime, kai vėl pasimatysime su jumis, kai tik bus saugu atsidaryti", — pasakė vykdomasis direktorius.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Epidemija išplito daugiau nei 180 šalių, pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau nei 300 tūkst. žmonių, mirė daugiau kaip 14  tūkst. žmonių. Didžiojoje Britanijoje koronavirusu užsikrėtė daugiau nei 5,7 tūkst. žmonių, mirė 281 žmogus. Airijoje koronavirusu užsikrėtė daugiau nei 900 žmonių, mirė 4 žmonės.

Koronavirusas Europos šalyse
© Sputnik /
Koronavirusas Europos šalyse
Tegai:
McDonald's, koronavirusas, Airija, Didžioji Britanija
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (770)
Dar šia tema
COVID-19 sirgusi gydytoja išsamiai aprašė ligos simptomus
Norvegijoje esantiems lietuviams organizuojamas papildomas skrydis iš Oslo
Facebook ir Instagram laikinai sumažina vaizdo įrašų kokybę Europoje
Epidemiologas paaiškino didelį mirtingumą nuo koronaviruso Italijoje
JAV dėl situacijos su koronavirusu paleidžiami kaliniai
Britanijos gydytojai įvardijo neįprastą užsikrėtimo koronavirusu požymį
Medicinos sesuo apsiverkė likusi be maisto po 48 valandų pamainos