Poilsis Balio saloje, archyvinė nuotrauka

Turistai nenori grįžti Balio į epidemijų paliestas šalis

(atnaujinta 10:06 2020.03.24)
Balio saloje nuo epidemijos pradžios užregistruoti tik šeši koronaviruso infekcijos atvejai, vienas iš jų baigėsi mirtimi

VILNIUS, kovo 24 — Sputnik. Apie 2 tūkstančiai turistų iš Kinijos, JAV ir Europos šalių kreipėsi į Indonezijos Balio salos valdžios institucijas, prašydami pratęsti vizas dėl nenoro ar negalėjimo grįžti į savo šalis, kurios uždarė savo sienas dėl COVID-19 infekcijos epidemijos, antradienį pranešta internetinėje laikraščio Jakarta Post versijoje.

Remiantis Indonezijos pateiktais duomenimis, 1 830 užsieniečių kreipėsi į rajono imigracijos skyrių dėl vizų atnaujinimo, rašoma laikraštyje.

Anot oficialaus skyriaus atstovo, cituojamo leidinyje, iki 80 % visų prašymų pratęsti vizą pateikė Kinijos piliečiai.

Balio saloje nuo epidemijos pradžios užregistruoti tik šeši koronaviruso infekcijos atvejai, vienas iš jų baigėsi mirtimi, primena laikraštis. Indonezijos Udajanos universiteto gydytojai, matydami situaciją saloje, pareiškė, kad šį faktą "sunku moksliškai paaiškinti", sakoma pranešime.

Remiantis Indonezijos sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, nuo epidemijos pradžios visoje šalyje nauja infekcija užsikrėtė 579 žmonės, 49 žmonės mirė.

Koronavirusas: simptomai ir apsaugos metodai
Tegai:
koronavirusas
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (842)
Dar šia tema
Dėl koronaviruso Lietuvos kariuomenės šauktiniai nebus išleidžiami namo
Rusijos ambasadorius ragina HRW nemeluoti apie kovą su koronavirusu Rusijoje
Koronaviruso statistika Lietuvoje: šiuo metu užfiksuoti 179 užsikrėtimo atvejai