Tadžmahalo rūmų vaizdas, archyvinė nuotrauka

Ekspertai įvardijo, kada turistai galės vykti atostogauti į Europą

(atnaujinta 17:56 2020.03.25)
Rusijos kelionių operatorių asociacijos atstovė pažymėjo, kad, jos nuomone, į Europos Viduržemio jūros šalis bus galima pradėti vykti birželio mėnesį

VILNIUS, kovo 25 — Sputnik. Optimistinis situacijos, susijusios su koronavirusu, raidos scenarijus leidžia tikėtis, kad Europos Viduržemio jūros šalys turistams gali pradėti atsidaryti birželio mėnesį, tačiau tikrasis atsigavimas nebus pastebimas iki liepos mėnesio, praneša RIA Novosti su nuoroda į Rusijos kelionių operatorių asociacijos vykdomąją direktorę Mają Lomidzę.

Apie tai buvo kalbama trumpojoje konferencijoje "Granica za zamke". Kaip kelionių organizatoriai kovoja su koronavirusu". Ji pažymėjo, kad, jos nuomone, į Europos Viduržemio jūros šalis bus galima pradėti vykti birželio mėnesį.

"Tai būtų labai optimistinis scenarijus. Nors jis nėra atmetamas. Tačiau kol kas panašu, kad atgimimas turizmo rinkoje prasidės ne anksčiau kaip liepą", — situaciją komentavo ji ir pridūrė, kad pagal pesimistines prognozes rinkos neatsigaus iki rugsėjo.

Pasaulio sveikatos organizacija kovo 11 dieną paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau nei 372 tūkst. žmonių, mirė daugiau kaip 16 tūkst.

Taip pat skaitykite:

Tegai:
koronavirusas, kelionės, Europa, turistai
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (842)
Dar šia tema
Karantino laikotarpiu padidinama bekontakčio mokėjimo riba
Ekspertas: JAV žiniasklaida meluoja apie kovos su COVID-19 neefektyvumą Rusijoje