Rossija segodnia pastatas, archyvinė nuotrauka

MIA "Rossija segodnia": likite namuose dėl artimųjų

(atnaujinta 12:16 2020.03.26)
Visi Rusijos ir tarptautiniai "Rossija segodnia" žiniasklaidos grupės projektai keičia savo logotipus, tarp jų ir Sputnik, ria.ru bei kiti

VILNIUS, kovo 26 — Sputnik. Dabar pandemijos metu veiksmingiausios yra pagrindinės atsargumo priemonės — asmens higiena ir saviizoliacija. Būtent todėl likdami namuose galime išgelbėti daugelio gyvybes.

RIA Novosti ir Sputnik naujienų tarnybos visame pasaulyje palaipsniui pereina į nuotolinį darbo režimą, tačiau ir toliau visą parą teikia skaitytojams ir prenumeratoriams aktualiausią ir patikimiausią informaciją.

Saviizoliacija — tai saugu, teisinga ir tai apsaugos mus ir mūsų artimuosius nuo tolesnio viruso plitimo. Grafinis namukas mūsų logotipuose tai simbolizuoja. Šiandien atnaujinta forma jie pasirodo ria.ru, agentūros rusų kalba vykdomų projektų svetainėse, Sputnik, Sputnik radijuje, taip pat jų puslapiuose socialiniuose tinkluose.

Tai — ne amžina. Tai — mūsų atsakas į viruso plitimą ir raginimas visiems aktyviai įsitraukti į šią kovą su pandemija. Šiandien žiniasklaida turi atlikti gyvybiškai svarbų vaidmenį informuojant visuomenę. Likite namuose, o mes pateiksime jums naujausią informaciją apie naujausius įvykius, apie prevencijos ir apsaugos nuo ligos metodus.

Nuo metų pradžios COVID-19 jau nusinešė daugybės tūkstančių žmonių gyvybes visame pasaulyje, užsikrėtusiųjų skaičius siekia šimtus tūkstančių ir kasdien auga. Šiuo metu pasaulyje daroma viskas, kas įmanoma, kad būtų užkirstas kelias koronaviruso plitimui.

Bet visa tai — niekis, jei mes patys vieni kitiems nepadėsime. Tik kartu susidorosime su grėsme. Būtent dėl to mes nusprendėme pakeisti logotipus.

Koronavirusas Europos šalyse
© Sputnik /
Koronavirusas Europos šalyse
Tegai:
karantinas, koronavirusas, žiniasklaida, MIA "Rossija segodnia"
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1865)
Amerikiečių dainininkė Grimes

Elono Masko mylimoji nusprendė parduoti savo sielą

(atnaujinta 19:22 2020.05.29)
Indie pop žvaigždė Grimes nepradėjo "smulkintis" ir atidarė parodą, kurioje kiekvienas mokus kolekcininkas gali ne tik nusipirkti jos paveikslus, bet ir pasivaržyti dėl dainininkės nemirtingosios dalies

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Grimes, kuri neseniai pagimdė vaiką nuo Elono Masko, ir toliau stebina: žvaigždė ketina parduoti savo sielą naujo meno projekto ribose.

2020 metų gegužės pradžioje 32 metų dainininkė pagimdė kūdikį, kurio tėvas — garsusis milijardierius ir "Tesla" bei "Space X" įkūrėjas. Po to internete buvo aptarinėjamas vardas, kurį tėvai davė savo kūdikiui. Neįprasta santrumpa suneramino ne tik gerbėjus, bet ir JAV įstatymus, po to pora turėjo atlikti keletą pakeitimų ir pervardyti savo sūnų.

Kaip pranešė leidinys "Bloomberg", po vaiko gimimo Grimes vėl pasinėrė į kultūrinį gyvenimą ir sukrėtė gerbėjus. Žvaigždė atidarė savo pirmąją parodą, kurioje, be meno eksponatų, pateikė pardavimui ir savo sielą.

Kūrinys "Išpardavimas" — tai yra dainininkės sielos dalelė, patvirtinta pagal visus teisinius kanonus: dokumentą "dėl nuosavybės" parengė patyrę teisininkai ir pati Grimes.

Šaltinio teigimu, žvaigždė iš pradžių planavo parduoti savo sielą už 10 milijonų dolerių, nes ji "nenorėjo, kad kas nors ją nusipirktų". Tačiau dėl dabartinės koronaviruso pandemijos ir ekonominės krizės Grimes nusprendė surengti aukcioną ir leisti gerbėjams savarankiškai įvertinti jos esybę.

Tegai:
JAV, Elonas Maskas
Dar šia tema
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas
Aktorius Sergejus Gluško, archyvinė nuotrauka

Pareiškęs, kad "trūksta pinigų", Tarzanas "susirado darbą"

(atnaujinta 19:20 2020.05.29)
Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Rusijos aktorius, dainininkas, kultūristas ir "šoumenas" Sergejus Gluško, žinomas slapyvardžiu Tarzan, "Instagram" atsakė kritikams apie pasiūlymą susirasti darbą po to, kai menininkas pasiskundė dėl pinigų trūkumo.

Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą. Be to, pasak Gluško, menininkai neturi nė cento, "kitaip nei seneliai".

Aktorius paskelbė nuotrauką, kurioje jis sėdi ant grindų su prijuoste ir skara, o rankose laiko skudurą.

"Aš gavau darbą... pagal profesiją. Gerai išmanau šiuos reikalus. Valykitės kojas prie įėjimo! Palikite purvą už slenksčio", — rašė menininkas.

Tegai:
pinigai, Tarzanas