Megan Markl

Megan Markl pasirodė per televiziją ir visus nuvylė

(atnaujinta 20:06 2020.04.21)
Socialinių tinklų vartotojai nekantriai laukė fejeriško hercogienės pasirodymo, tačiau vietoje to gavo nuobodų epizodą

VILNIUS, balandžio 21 — Sputnik. Visi laukė princo Hario žmonos Megan Markl pirmojo interviu po "Megxit", tačiau "jaudinantis" eteris nenuvylė nebent aklųjų: gerbėjai pakomentavo nuobodų epizodą su maištingąja hercogiene.

Naujas Sasekso hercogienės precedento neturintis interviu po to, kai ji ir princas Haris atsisakė karališkųjų titulų, buvo aptarinėjamas visą savaitę. Ir nors daugelį gerbėjų nustebino programos pasirinkimas — pasirodymas rytiniame šou — "Good Morning America", o ne širdį veriančios išpažintys pas Oprah Winfrey, publika laukė užgniaužusi kvapą.

Iš tikrųjų viskas įvyko visiškai kitaip, ką patvirtina ir komentarai tinkle: Megan Markl pasirodymas per televiziją tapo tikru visų gerbėjų nusivylimu.

Rytinėje laidoje hercogienė pasirodė kelioms sekundėms ir tai padarė ne asmeniškai, o įrašu. Trumpame epizode sumirgėjo tik hercogienės apranga — jos mėgstami balti marškiniai ir palaidų plaukų sruogos, po to Markl dingo, o studijoje liko tik jos balsas.

"Ar tai pokštas? Sekundė?", "Palaukite, aš tikėjausi daugiau, kur yra išplėstinė serija, kur yra pati Meg?" — rašė gerbėjai, tačiau šie klausimai liko be atsakymų.

Tegai:
JAV, karališkoji šeima, Megan Markle
Temos:
Karališkosios naujienos (81)
Dar šia tema
Ar Megan Markl grįš į Holivudą supermoters vaidmenyje
Sulieknėjusi Megan Markl pribloškė britus
Haris ir Megan atsisveikino su savo Instagram sekėjais
Hercogienės nervai neatlaiko: Megan Markl uždrausta matytis su motina
Keitė Midlton

"Metė vaikus po ratais": kodėl Keitė Midlton vėl visais nepatenkinta?

(atnaujinta 14:10 2020.05.27)
Anot insaiderių iš rūmų, Kembridžo hercogienė pavargo šypsotis ir elgtis kaip karalystės generalinis direktorius

VILNIUS, gegužės 27 — Sputnik. Princo Viljamo žmona Keitė Midlton nesugebėjo susilaikyti ir nepareikšti savo nepasitenkinimo: hercogienė  pasiskundė tuo, kad dėl Megan Markl ir princo Hario jo vaikai negavo jos dėmesio ir atsidūrė "po ratais".

Kilus koronaviruso pandemijai Kembridžo hercogai prisiėmė beveik visas karališkosios šeimos pareigas. Viskas dėl to, kad pagyvenusi karalienė ir jos vyras, kurie yra rizikos grupėje, saviizoliavosi Vindzore, o princas Čarlzas netgi spėjo užsikratyti infekcija. Taip pat padėti porai jau  nebegali Sasekso hercogai, juk jie atsisakė karališkųjų titulų ir apvylė savo giminaičius.

Kaip pranešė leidinys "Hello", Midlton pasijuto išsekusia ir įstrigusia spastuose  dėl didžiulio darbo krūvio ir vėl pasisakė Megan Markl ir princo Hario atžvilgiu.

"Viljamas ir Keitė stengiasi būti garbingais tėvais, tačiau nesąžiningi Saseksai metė jų vaikus po ratais. Keitė iš proto kraustosi dėl padidėjusio darbo. Taip, ji ir toliau šypsosi, gražiai rengiasi, tačiau viską daro be noro. Ji nualinamai dirba, ne mažiau kaip korporacijos generalinis direktorius, tik be jokių premijų ir poilsio dienų", — pasakojo hercogienės artimas draugas.

Taip pat insaideris pažymėjo, kad Midlton pasižymi reta karalių kokybe — geležine ištverme, kuri padeda jai neužkabinėti nosies ir atsiminti, kad ateityje laukia saldus apdovanojimas — karalienės konsorto statusas.

Priminsime, kad neseniai tapo žinoma apie tai, jog iš rūmų Sasekso hercogus išvarė karališkasis sąmokslas prieš Megan Markl.

Tegai:
Didžioji Britanija, karališkoji šeima, Keitė Midlton
Temos:
Karališkosios naujienos (81)
Dar šia tema
Keitė Midlton paskelbė fotosesiją savo sūnaus Luiso gimtadienio proga
Internete paskelbtas serialo "Princas" apie Britanijos karališkąją šeimą "tyzeris"
Tylos įžadai: princai Haris ir Viljamas nebebendrauja vienas su kitu
Latvija, Ryga, archyvinė nuotrauka

Ekspertas: jauni gydytojai Latvijos dėl algų norės išvykti į Britaniją

(atnaujinta 17:00 2020.05.27)
Priešingai nei Baltijos šalyje, Jungtinė Karalystė ketina žymiai padidinti gydytojų atlyginimus ir investuos į sveikatos apsaugos priežiūrą, mano žurnalo "Latvijos gydytojas" vyriausias redaktorius Peteris Apinis

VILNIUS, gegužės 27 — Sputnik. Atlyginimų skirtumas tarp Latvijos ir Vakarų Europos gali žymiai padidėti, sakė buvęs Latvijos gydytojų draugijos vadovas, interviu Sputnik Lietuva sakė žurnalo "Latvijos gydytojas" vyriausiasis redaktorius Peteris Apinis

Rotušes aikštė, archyvinė nuotrauka
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

"Pagal visus rodiklius gydytojų atlyginimai labiausiai padidės Jungtinėje Karalystėje. Ypač gydytojams specialistams, anesteziologams, reumatologams, radiologams ir panašiai ir šis skirtumas bus toks didelis, kad jauni gydytojai, gerai žinantys anglų kalbą, neišsilaikys. <... > Jaunuolis negalės atsispirti šiam variantui. Remiantis visais rodikliais, akivaizdu, kad Vakarų Europa į mediciną įmes daug daugiau, nei mes investuosime į mediciną", — pareiškė jis.

Endokrinologas Ugis Gruntmanis papasakojo, kad Latvijos medicinos universitetų studentai savo ateities su Latvija nesieja. Apie tai pranešė Sputnik Latvija.

Jis papasakojo apie kolegos atliktos apklausos duomenis. Remiantis rezultatais, šimtas procentų respondentų teigė, kad planuoja išvykti dėl mažų atlyginimų ir nemato asmeninio augimo bei tobulėjimo galimybių.

Tegai:
gydytojai, Jungtinė Karalystė, Latvija
Dar šia tema
Lietuvoje koronaviruso fone išaugo šešėlinės ekonomikos apimtys
Dėl koronaviruso pandemijos Lietuvoje mažėja laisvų darbo vietų