Megan Markl

Princesės dienoraščiai: Megan Markl paskelbs kompromatą karališkajai šeimai

(atnaujinta 21:24 2020.05.15)
Panašu, kad maištingoji hercogienė ruošėsi nepaprastam gyvenimui, dar būdama po Jos Didenybės sparnu, ir fiksavo visas paslaptis bei rūmų intrigas

VILNIUS, gegužės 15 — Sputnik. Princo Hario žmona Megan Markl svarsto galimybę ištraukti savo pagrindinį kozirį ir parodyti pasauliui dienoraščius, kuriuos ji rašė nuo pirmos gyvenimo karališkuosiuose rūmuose dienos.

Žinia, kad netrukus pasirodys princo Hario ir Megan Markl autobiografija, sujaudino visuomenę: karališkųjų ekspertų publikacijoje bus pristatyta "Megxit" versija, paremta Sasekso hercogų žodžiais. Tačiau dabar paaiškėjo, kad Markl taip pat svarsto galimybę išleisti skandalingesnį rankraštį.

Kaip rašo leidinys "Daily Mail", Megan Markl nori paviešinti asmeninius dienoraščius, kur ji surinko visą kompromatą karališkajai šeimai. Apie tai papasakojo vienas artimiausių žvaigždės draugų.

Anot šaltinio, po sunkaus santykių su karališkąja šeima nutrūkimo ir sunkaus gyvenimo rūmuose, Markl svajoja "pasiimti mikrofoną" ir atskleisti visuomenei savo mintis apie tai, kas įvyko. Be to, hercogienė vargu ar bus patenkinta kitų žmonių parašyta knyga — ji yra iš tų, kurie visada kalba savo vardu.

Artimi Markl pažįstami įsitikinę, kad ji tikrai gali parašyti bestselerį, primindami, kad Markl universitete studijavo literatūrą.

Kad ir kaip būtų, kol kas visa tai lieka tik intriguojančiais gandais. Šiuo metu Markl galvoja, kaip išsaugoti savo santuoką — anksčiau leidinys "Life&Style" pranešė, kad hercogienė ir princas Haris kreipėsi į šeimos psichologą.

Tegai:
karališkoji šeima, Megan Markle
Temos:
Karališkosios naujienos (81)
Dar šia tema
Megan Markl pasirodė per televiziją ir visus nuvylė
Megan Markl padarė karalienei staigmeną ir vėl pažeidė protokolą
Slaptos nuotraukos iš Megan Markl ir princo Hario vestuvių dienos sužavėjo gerbėjus
Princas Haris rado naują rimtą darbą
Tylos įžadai: princai Haris ir Viljamas nebebendrauja vienas su kitu
Pentagonas, archyvinė nuotrauka

Žiniasklaida: Pentagonas pasirengęs suteikti Ukrainai papildomą karinę pagalbą

(atnaujinta 13:38 2020.05.28)
Anot kanalo, tam, kad ir toliau būtų teikiama karinė pagalba Kijevui, įstatymas reikalauja patvirtinimo, kad Ukraina padarė pažangą kovoje su korupcija, didindama skaidrumą ir stiprindama visuomenės kontrolę

VILNIUS, gegužės 28 — Sputnik. Pentagonas pranešė JAV kongresui, kad reformos Ukrainoje leis šaliai toliau skirti 125 milijonus dolerių karinei pagalbai, CNN pranešė cituodamas šaltinius kariuomenėje ir neįvardytą kongreso padėjėją.

Anot kanalo, įstatymas reikalauja patvirtinimo, kad Ukraina padarė pažangą kovoje su korupcija, didindamas skaidrumą ir stiprindamas visuomenės kontrolę, kad ir toliau teiktų karinę pagalbą Kijevui.

Tai yra antra Kongreso patvirtinto 250 milijonų dolerių pagalbos paketo dalis. Manoma, kad jos rėmuose Ukraina gaus mobiliąsias radiolokacines sistemas, skirtas artilerijai ir raketų gaisrui sekti, keliasdešimt greitosios pagalbos automobilių, įslaptintą ryšių įrangą ir du patrulinius laivus, aprūpintus 30 mm automatiniais pistoletais su nuotolinio valdymo pultu.

Kovo mėnesį televizijos kanalas pranešė, kad Pentagonas, vykdydamas Kongreso patvirtintą karinę pagalbą, ruošiasi tiekti Ukrainai artilerijos radarus ir kovines patrulines valtis. Buvo pranešta, kad pusė iš 250 milijonų JAV dolerių, kuriuos skyrė gynybos departamentas, bus panaudota šiems tikslams.

Rusijos Federacija ne kartą perspėjo apie planus tiekti ginklus Ukrainai, sakydama, kad šis žingsnis tik paskatins konflikto Donbaso eskalavimą.

Kaip ne kartą teigė Rusijos prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas, ginklų tiekimas Ukrainai iš išorės neprisidės prie Donbaso krizės sureguliavimo ir Minsko susitarimų įgyvendinimo.

Dauguma Europos politikų pasisakė prieš ginklų tiekimą Ukrainai. Buvęs ESBO pirmininkas, Vokietijos prezidentas Frankas Valteris Šteinmajeris teigė, kad ginklų tiekimas Ukrainai yra labai rizikingas ir neproduktyvus būdas išeiti iš krizės.

Tegai:
karinė pagalba, Ukraina, Pentagonas
Dar šia tema
Sakmė apie prarastą pelną. Lenkija nekantrauja pažvelgti į "Gazprom" kišenę
Vokietija pakomentavo JAV grasinimus "Nord Stream-2"
Kobra

Bijodamas likti be pinigų vyras panaudojo gyvatę, kad nužudytų savo žmoną

(atnaujinta 13:37 2020.05.28)
Kad įvykdytų sumanytą nusikaltimą, Indijos gyventojas du kartus įmetė nuodingas gyvates į žmonos kambarį

VILNIUS, gegužės 28 — Sputnik. Indijos Keralos valstijoje vyras nužudė savo žmoną, paleidęs kobrą į jos kambarį, praneša leidinys "India Today".

Policijos duomenimis, vyras, vardu Suradžas, du kartus kėsinosi nužudyti savo žmoną Utrą. Pirmojo bandymo metu, kovo 2 dieną, jis į savo žmonos miegamąjį kambarį įmetė nuodingą raselo angį. Po to nukentėjusi beveik du mėnesius gydėsi ligoninėje.

Po to moteris buvo atvežta į savo tėvų namus, kur ji atsigavo po išpuolio.

Gegužės 7 dieną 27 metų Suradžas liko jos kambaryje ir metė kobrą į savo miegančią žmoną. Šį kartą nepavyko išgelbėti moters.

Netrukus po šio įvykio vyras pabandė gauti nuosavybės teisę savo žmonos turtui dar neįvykus tyrimui, tai mirusiosios tėvams pasirodė keistu.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad prieš pat tragediją vyras skambino nuodingų gyvačių savininkams, taip pat tyrinėjo roplių elgesį internete.

Anot teisėsaugininkų, nusikaltimo motyvu tapo Suradžo baimė likti be turto skyrybų su žmona atveju.

Tegai:
Indija, gyvatė
Dar šia tema
Didžiojoje Britanijoje pora savo kieme rado keistą padarą
Nuostabi mergaitės ir didžiulio pitono draugystė — video
Rupūžė išmoko apsimesti gyvate, kad apsisaugotų nuo plėšrūnų