Megan Markl ir princas Haris

Paaiškėjo, kiek pinigų per dieną išleidžia Megan Markl ir princas Haris

(atnaujinta 19:59 2020.06.09)
Stulbinančios detalės iš neva nuskurdusių maištininkų gyvenimo už Britanijos ribų vėl nustebino gerbėjus

VILNIUS, birželio 8 — Sputnik. Princas Haris ir jo žmona Megan Markl vėl papiktino visuomenę savo išlaidumu: tapo žinoma, kiek pinigų pora per dieną išleidžia asmeninio saugumo tarnybai.

Sasekso hercogų apsauga yra ypatinga tema, kuri netyla nuo tų laikų, kai pora paliko visus karališkuosius reikalus ir išvažiavo kuo toliau nuo giminaičių. Iš pradžių Kanados ir JAV gyventojai atsisakė mokėti už hercogus, o vėliau neteko kantrybės ir princas Čarlzas. Visa tai privertė hercogus susimąstyti ir išmokti mokėti patiems.

Pagal bendrovės "Yahoo!" ataskaitas, Megan Markl ir princas Haris pradėjo bendradarbiauti su saugos tarnyba "Gavin de Becker and Associates": dabar dienos mokėjimo suma už apsaugą yra apie 13 tūkstančių dolerių. Beje, privačios kontoros paslaugomis naudojasi turtingiausias žmogus planetoje — "Amazon" "tėvas" Džefas Bezosas.

"Greičiausiai tai yra trumpalaikė priemonė, nes nėra garantijų, kad ateityje laisvi Saseksai galės naudotis brangiai kainuojančia apsauga", — pažymėjo leidinys "Times".

Galbūt, persikėlę į Holivudą, hercogai nusprendė parodyti garsiems kaimynams, kad jie gali gerai gyventi ir patys. Be to, porai atsirado lėšų po to, kai princas Haris pardavė šautuvą, kad įtiktų savo žmonai.

Tegai:
JAV, karališkoji šeima, Princas Haris, Megan Markle
Temos:
Karališkosios naujienos (89)
Dar šia tema
Slaptos nuotraukos iš Megan Markl ir princo Hario vestuvių dienos sužavėjo gerbėjus
Princesės dienoraščiai: Megan Markl paskelbs kompromatą karališkajai šeimai
Paaiškėjo, kaip Megan Markl ir princas Haris paminėjo savo metines izoliacijoje
Paviešintas karališkasis sąmokslas prieš Megan Markl
Megan Markl nutraukė tylą ir prabilo apie afroamerikiečio nužudymą
Vakcina nuo koronaviruso

PSO susidomėjo rusiška vakcina nuo koronaviruso

(atnaujinta 09:25 2020.07.06)
Tuo pačiu vyriausioji organizacijos tyrėja taip pat išreiškė viltį, kad Rusijos mokslininkai sutiks bendradarbiauti

VILNIUS, liepos 6 — Sputnik. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) susidomėjo Rusijos vakcina nuo COVID-19, pasakojo RIA Novosti vyriausioji tyrėja Sumija Svaminatan.

"Mes žinome, kad vykdomi [vaisto nuo koronaviruso — Sputink] Avifaviro tyrimai. Vyksta du ar trys vaistų testai, todėl laukiame rezultatų. Bet, be to, mes esame susidomėję ir Rusijos vakcina", — sakė ji.

Ji priminė, kad PSO turi Solidarumo testų programą, kuria siekiama keistis duomenimis apie vaistus ir vakcinas nuo koronavirusinės infekcijos. Ji taip pat išreiškė viltį, kad Rusijos mokslininkai sutiks bendradarbiauti.

Dabar Rusija nedalyvauja "Solidarumo bandymuose". Agentūros duomenimis, prie programos taip pat neprisijungė JAV, Didžioji Britanija, Kinija ir Prancūzija.

Anksčiau "Vektor" centro generalinis direktorius Rinatas Maksiutovas RIA Novosti sakė, kad centre sėkmingai sukurti trys koronavirusinės infekcijos vakcinos prototipai buvo sėkmingai išbandyti. Be to, šiuo metu bandoma SIC sukurta vakcina, pavadinta "Gamalei" ir Gynybos ministerijos vardu.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 11 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 528 tūkst. žmonių.

Tegai:
koronavirusas, vakcina, Rusija, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Skėtis nuo koronaviruso. Rusiškasis vaistas apsaugos nuo rudens bangos
Austrijoje nužudytas prieglobsčio prašytojas iš Rusijos
Erelis

JAV nufilmavo paukštį, skraidantį su rykliu naguose

(atnaujinta 07:55 2020.07.06)
Interneto vartotojai mano, kad grobiu galėjo tapti ir mažas ryklys, arba, pavyzdžiui, Ispanijos skumbrė

VILNIUS, liepos 6 — Sputnik. JAV, viename iš Pietų Karolinos paplūdimių, nufilmuota, kaip skrenda didelis paukštis, savo naguose laikydamas į ryklį panašią žuvį, praneša "Movieweb".

​Vaizdo įrašas greitai pasklido internete.

Socialinių tinklų vartotojai spėlioja, kad paukštis yra erelis žuvininkas — didelis plėšrūnas, kurio sparnų plotis gali siekti 1,7 metro.

Interneto vartotojai mano, kad grobiu galėjo tapti ir mažas ryklys, arba, pavyzdžiui, Ispanijos skumbrė.

Tegai:
ryklys, JAV
Dar šia tema
Pora iš JAV atbaido demonstrantus su ginklais rankose
Ukmergėje sergančios COVID-19 moters nepriėmė į ligoninę, ji mirė prie durų
Kaip vyko "Rusijos riterių" pilotažas trijų tipų "Su" orlaiviais — video