Rusijos vėliava

Rusija atmeta Londono kaltinimus dėl kibernetinių išpuolių

(atnaujinta 15:46 2020.07.17)
JK Nacionalinis kibernetinio saugumo centras ketvirtadienį pranešė, kad bendradarbiauja su JAV ir Kanada, siekdamas nustatyti įsilaužėlių išpuolius, paveikiančius kelių šalių farmacijos kompanijas ir mokslininkus

VILNIUS, liepos 17 — Sputnik. Rusija nepritaria Londono kaltinimams dėl kibernetinių išpuolių, patys Rusijos departamentai nuolat su jais susiduria, žurnalistams sakė Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas, praneša RIA Novosti.

JK Nacionalinis kibernetinio saugumo centras ketvirtadienį pranešė, kad bendradarbiauja su JAV ir Kanada, siekdamas nustatyti įsilaužėlių išpuolius, paveikiančius kelių šalių farmacijos kompanijas ir mokslininkus.

Anot centro, su Rusijos Federacija siejami įsilaužėliai bandė pavogti duomenis apie vakcinos nuo COVID-19 sukūrimą trijose šalyse.

Peskovas anksčiau neigė kaltinimus sakydamas, kad Rusija neturi nieko bendra su šia situacija. Rusijos ambasada Londone mano, kad Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministro Dominic'o Raab'o pareiškimas dėl kibernetinių grėsmių iš Rusijos Federacijos yra "propagandinis žingsnis".

"Mes nepritariame šiems kaltinimams, nežinome, kas ir ką bandė "nulaužti" JK, tačiau Rusija tikrai neturi su tuo nieko bendra. Mes patys visada susiduriame su panašiais bandymais įvykdyti kibernetinius nusikaltimus, susijusius su kompiuterių bazėmis, mūsų departamentais. Mūsų departamentai nuolat atremia šias atakas. Tai yra dažna problema, tačiau mes griežtai nesutinkame su nepagrįstais kaltinimais, kurie yra skirti mums", — teigė Peskovas.

Jis taip pat pažymėjo, kad Kremlius visiškai nežino, "kokia tai grupė ir kam ji priklauso".

Atsakydamas į žurnalistų žodžius apie tai, kad Didžiosios Britanijos žvalgybos tarnybos yra 95 % tikros dėl įsilaužėlių grupės ir Rusijos Federacijos ryšio, Peskovas atkreipė dėmesį, kad Maskvai nepriimtina, kai procentus paskelbia prie kokių nors kaltinimų jos adresu. 

"Mes nesuprantame, kuo Didžiosios Britanijos slaptosios tarnybos pasitiki 95 proc., kodėl gi ne 96 proc. ar 94 proc.? Matyt, Didžiosios Britanijos žvalgybos agentūros naudoja specialią metodiką savo pasitikėjimo laipsniui apskaičiuoti. Bet kokiu atveju, mes nepriimsime situacijos, kai dėl šių procentų mums bus pareikšti kokie nors kaltinimai", — sakė jis.

Tegai:
kibernetinės atakos, Didžioji Britanija, Rusija
Dar šia tema
Peskovas įvertino Rusijos ir JAV santykius
Ekspertizė įrodė, kad rasti palaikai priklauso imperatoriaus Nikolajaus II vaikams
Vladimiras Putinas

Elžbietos II pusbrolis apkaltintas bandymu parduoti susitikimą su Putinu

(atnaujinta 14:05 2021.05.10)
78 metų princas Maiklas šiuos kaltinimus atmetė. Jo oficialus atstovas pažymėjo, kad Kento princas nenorėtų to padaryti ir negalėjo to padaryti

VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II pusbrolis, Kento princas Maiklas buvo apkaltintas bandymu parduoti galimybę susitikti su Vladimiru Putinu, praneša BBC Rusijos tarnyba, remdamasi "Sunday Times".

Britų leidimo žurnalistai atliko tyrimą, kurio metu jie prisidengdami privačios įmonės atstovais susitiko su Kento princu. Susitikime jiems buvo pasakyta, kad princas gali juos supažindinti su Putinu. Šio pristatymo tikslas liko neaiškus. Jo draugas, skaitymo markizas, vėliau jį apibūdino kaip "neoficialų karalienės ambasadorių Rusijoje". Priduriama, kad Maikals savo penkių dienų vizitą į Rusiją galėjo įvertinti maždaug 50 000 svarų. Arba jis gali užfiksuoti vaizdo pranešimą su privačios įmonės rekomendacija už 200 tūkstančių dolerių.

78 metų princas Maiklas šiuos kaltinimus atmetė. Jo oficialus atstovas pažymėjo, kad Kento princas nenorėtų to padaryti ir negalėjo to padaryti. Tokie susitikimai, pasak jo, neįmanomi be Britanijos ambasados ​​sutikimo ir Rusijos ir Didžiosios Britanijos prekybos rūmų pagalbos. Be to, spaudai buvo priminta, kad Kentskis su Putinu nebuvo susitikęs nuo 2003 metų.

Vėliau pranešta, kad susitikdamas su žurnalistais jis padarė klaidą ir davė nerealius pažadus, dėl kurių nuoširdžiai gailisi.

Tegai:
susitikimas, Vladimiras Putinas, Elžbieta II
Salotos

Kas nutinka organizmui valgant kopūstus

(atnaujinta 16:01 2021.05.10)
Šiame straipsnyje sužinosite apie šios daržovės teigiamą ir neigiamą naudą žmogaus organizmui bei vartojimo būdus

VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Daržovė, subūrusi visą gerbėjų armiją visame pasaulyje ir ilgą laiką laikyta "sodo karaliene", yra kopūstas. Nepaprastai skanus ir sveikas, jis yra nepakeičiamas daugelio salotų ingredientas, taip pat svarbus mitybos ir sveikatos stebinčiųjų komponentas, praneša Sputnik Baltarusija.

Teigiamos kopūstų sąvybės 

Kopūstai yra vienas iš svarbiausių turtingų vitaminų ir mineralų šaltinių.

Viskas dėl to, kad jame yra kalcio — jis stiprina kaulus ir dantis, nikotino rūgštis — dalyvauja organizmo energijos mainuose, B grupės vitaminuose — jie daro plaukus, nagus ir odą gražius ir gerai prižiūrimus, taip pat stebi kūno aktyvumą, nervų sistemos, taip pat kalio, kuris yra būtinas visiškam širdies ir kraujagyslių sistemos funkcionavimui.

Taip pat kopūstų naudojimas teigiamai veikia medžiagų apykaitą, turi nuskausminamąjį ir priešuždegiminį poveikį, todėl dažnai vadinamas natūraliu vaistu.

Daržovė valo organizmą nuo cholesterolio, o jame esančios skaidulos pašalina toksinus ir kenksmingus toksinus.

Kopūstai gydo inkstų ligas, virškinimo trakto ligas (ypač mažai rūgštingus gastritus) ir, svarbiausia, stiprina imuninę sistemą.

Neigiamos kopūstų sąvybės

Vartojant kopūstus, verta su saiku vartoti daržovę, kitaip galite susidurti su pilvo pūtimu, viduriavimu ir pykinimu. Verta riboti tiems žmonėms, kurie turi sveikatos problemų su skydliauke, inkstais ir kepenimis.

Tegai:
sveikata, daržovės
Temos:
Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai