Keitė Midlton

Keitė Midlton aukštai įvertino fotografo Rusijos talentą

(atnaujinta 19:37 2020.10.15)
Kembridžo hercogienė paskelbė prestižinio apdovanojimo "Wildfire Photographer" nugalėtoją ir susižavėjo ruso talentu

VILNIUS, spalio 15 — Sputnik. Princo Viljamo žmona Keitė Midlton atkreipė dėmesį į rusų fotografo Sergejaus Gorškovo talentą: amūrinio tigro nuotrauka nudžiugino hercogienę.

Kembridžo hercogienė neseniai lankėsi Londono gamtos istorijos muziejuje, kur įrašė svarbaus įvykio — virtualios premijos "Wildfire Photographer of the Year" apdovanojimo ceremonijos — vaizdo įrašą. Britanijos karalienės Elžbietos II favoritė gavo galimybę įvardyti apdovanojimo nugalėtoją.

Keitė Midlton atkreipė dėmesį į rusų fotografo talentą: Sergejus Gorškovas laimėjo pagrindinį prizą konkurse už amūrinio tigro nuotrauką.

Nugalėtojo nuotrauka pavadinimu "Apkabinimai" netikėtai pasirodė oficialioje Kembridžo hercogų Instagram paskyroje — ją paskelbė Midlton.

Gerbėjai įvertino Midlton pasirinkimą ir paliko daugybę gražių komentarų bei sveikinimų fotografui.

Gerbėjų ovacijas sukėlė ir puikus Midlton įvaizdis apdovanojimų ceremonijos metu, nepaisant to, kad hercogienė pažeidė karališkosios aprangos protokolą.

Tegai:
karališkoji šeima, Keitė Midlton, fotografija, Rusija, Didžioji Britanija
Temos:
Karališkosios naujienos (121)
Bombonešis Su-34

Rusijoje nukrito bombonešis Su-34

(atnaujinta 15:21 2020.10.21)
Skrydis buvo vykdomas be amunicijos. Lėktuvas krito miškingoje lygioje vietoje, ant žemės nėra sunaikinimo žymių

VILNIUS, spalio 21 — Sputnik. Suplanuoto mokomojo skrydžio metu Chabarovsko teritorijoje nukrito daugiafunkcis bombonešis Su-34, pilotai katapultavosi, pranešė RIA Novosti, remdamasi Rytų karinės apygardos spaudos tarnyba.

"Spalio 21 dieną Chabarovsko teritorijoje planuojamo mokomojo skrydžio metu nukrito orlaivis Su-34 iš Rytų karinės apygardos. Pilotai katapultavosi. Jų sveikatai grėsmės nėra. Šiuo metu įgulos nariai evakuoti į bazinį aerodromą", — sakoma pranešime.

Pažymima, kad skrydis buvo vykdomas be amunicijos. Priduriama, kad lėktuvas nukrito miškingoje plokščioje vietovėje, ant žemės nėra sunaikinimo.

"Norint nustatyti įvykio priežastis ir aplinkybes, į avarijos vietą buvo išsiųsta komisija iš Rytų karinės apygardos", — sakoma pranešime.

Pasak agentūros šaltinio, bombonešio katastrofos priežastis, pirminiais duomenimis, buvo orlaivio gedimas.

"Pirminė priežastis yra įrangos gedimas", — teigė agentūros šaltinis.

Tegai:
Rusija, bombonešis
Dar šia tema
Sirijos patirtis prie Lietuvos sienų: Su-24M dalyvauja pratybose netoli Kaliningrado
Paskelbtas Tu-160 ir Tu-95MS degalų papildymo ore vaizdo įrašas
Jensas Stoltenbergas

NATO patvirtino planus sukurti naują kosminį centrą Vokietijoje  

(atnaujinta 13:43 2020.10.21)
Stoltenbergas paaiškino, kad tai bus centras, kuris teiks NATO paramą iš palydovų vaizdų ir leis dalytis informacija apie galimas aljanso narių palydovų grėsmes

VILNIUS, spalio 21 — Sputnik. NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas patvirtino aljanso planus įkurti kosminį centrą Ramšteino bazėje Vokietijoje, praneša RIA Novosti.

NATO gynybos ministrai spalio 22–23 dienomis surengs vaizdo konferencijų susitikimą. NATO generalinis sekretorius Stoltenbergas pirmininkaus virtualiam ministrų susitikimui.

"Konkurencija kosmose kasmet auga, o tokios šalys kaip Rusija ir Kinija kuria sistemas, kurios gali apakinti, išjungti ar numušti palydovus. Kosmosas yra būtinas mūsų gebėjimui naršyti, bendrauti ir sužinoti apie raketų paleidimą. palydovinis ryšys. Tikiuosi, kad rytoj ministrai susitars dėl naujo NATO kosmoso centro, kuriam vadovaus NATO oro pajėgų vadovybė, įkūrimo Ramšine, Vokietijoje", — sakė jis.

Stoltenbergas paaiškino, kad tai bus centras, kuris teiks NATO paramą iš palydovų vaizdų ir leis dalytis informacija apie galimas aljanso narių palydovų grėsmes. Jis taip pat pabrėžė, kad "nėra kalbama apie kosminės erdvės militarizavimą".

Tegai:
kosmosas, Vokietija, Jensas Stoltenbergas, NATO
Dar šia tema
Ekspertas: Baltijos regione numatomas rimtas NATO kariuomenės pasirengimas
Pentagonas nori nuolat laikyti mechanizuotąją brigadą šalia Rusijos sienų