Kim Kardašian

Kol pasaulis kenčia: Kardašian surengė vakarėlį ir susipyko su gerbėjais

(atnaujinta 16:12 2020.10.31)
Nepaisant mirtino viruso plitimo, Kanye West žmona triukšmingai atšventė savo gimtadienį ir paprašė gerbėjų neteisti jos už "privilegijuotą padėtį"

VILNIUS, spalio 31 — Sputnik. Kim Kardašian iš anksto pasirengė 40-ajam gimtadieniui: žvaigždė surengė vakarėlį Taityje, net nepaisydama siautėjančios koronaviruso pandemijos, praneša Sputnik Baltarusija.

Žvaigždė seniai surengė savo gimtadienio šventę, o pandemija netapo kliūtimi tobulai šventei. Kanye Westo žmona nugabeno Kardašianus ir artimus draugus į Taitį, kur išsinuomojo porą prabangių vilų ir surengė nepamirštamą vakarėlį. Negana to, Kim nusprendė tuo pasigirti savo socialiniuose tinkluose, paskelbdama išsamų šventės fotoreportažą.

Audringas Kardašian vakarėlis siaučiant COVID-19 pandemijai sulaukė didžiulio interneto vartotojų atgarsio: gerbėjai pasmerkė žvaigždę ir prisiminė daugybę pavojingo viruso aukų.

"Šaunu, o kiti turėjo atsisveikinti su savo šeimomis telefonu, kai jie mirė ligoninėje"; "Nuostabi šventė, kai kenčia visas pasaulis"; "Kai jūsų vaikinas negali atvykti į motinos laidotuves dėl koronaviruso, o Kim nardo su banginiais", — internete komentavo žmonės.

Įdomu ir tai, kad žvaigždės neprivertė susimąstyti gerbėjų komentarai, atvirkščiai — ji suskubo į ugnį įpilti žibalo.

"Suprantu, kad daugumai jūsų tai nepasiekiama. Štai kodėl tą akimirką sau primenu, kad mano gyvenimas yra privilegijuotas", — atsakė Kardašian.

Tegai:
koronavirusas, Kim Kardašian
Dar šia tema
Megan Markl nori balotiruotis į JAV prezidentus
Įvardytas geriausiai apmokamas dainininkas pasaulyje
Vakcina nuo koronaviruso

Analitikai įvertino galimybes grįžti prie seno gyvenimo vakcinos nuo COVID-19 dėka

(atnaujinta 09:54 2020.11.27)
Anksčiau Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pripažino, kad vakcinos negali visiškai sustabdyti koronavirusinės infekcijos plitimo

VILNIUS, lapkričio 27 — Sputnik. Kitų metų pirmojoje pusėje pasirodžius vakcinai COVID-19, gali pagerėti daugelio pasaulio šalių ekonomika, tačiau gyvenimas nebus toks koks buvo. Tai teigiama finansinės grupės ING ateinančių metų prognozėje, praneša RIA Novosti.

Ekspertų teigimu, daugelyje Europos šalių, taip pat ir JAV, viskas pirmiausia pablogės, o po to pagerės.

"Žiemos mėnesiams bus būdingi griežtesni apribojimai, reikalaujantys daugiau žmonių ištvermės", — vertino ING.

Tuo tarpu analitikai neturi aiškios "naujos normos" sampratos, sakė vienas iš prognozės autorių, pasaulinis ING makroanalizės vadovas Karstenas Bržeskis.

Pasak jo, ši koncepcija ir toliau apims atsargumo priemones, tokias kaip kaukių dėvėjimas, ir visas apribojimų pasekmes tokiems sektoriams kaip laisvalaikis, kelionės, kultūra, kavinės ir restoranai.

Anksčiau Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pripažino, kad vakcinos negali visiškai sustabdyti koronavirusinės infekcijos plitimo.

Anot Hanso Kliugės, Europos regiono direktoriaus, koronaviruso vakcinos taip pat neatsakys į visus mūsų klausimus, tačiau jos teikia didelių vilčių kovoje su virusu. PSO direktorius Europai taip pat pabrėžė, kad potencialą galima realizuoti tik tuo atveju, jei šalims bus užtikrinta vienoda galimybė naudotis vakcinomis.

Tegai:
vakcina, koronavirusas
Temos:
Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas
Dar šia tema
Virtualios Kalėdos: Kaunas aprašė, kaip vyks šventės COVID-19 fone
Lietuvoje per parą nustatyta daugiau nei 2,1 tūkst. naujų koronaviruso atvejų
Donaldas Trampas

Trampas įsipareigoja palikti Baltuosius rūmus jei rinkikai balsuos Baideną

(atnaujinta 09:20 2020.11.27)
Tuo tarpu dabartinis JAV valstybės vadovas pridūrė, kad jam bus "labai sunku pripažinti pralaimėjimą"

VILNIUS, lapkričio 27 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas paskelbė paliksiantis Baltuosius rūmus, jei rinkikai gruodžio 14 dieną balsuos už jo oponentą Džo Baideną, praneša RIA Novosti.

"Žinoma, jūs tai jau ir taip žinote", — jis atsakė į atitinkamą žurnalistų klausimą.

Tuo tarpu Donaldas Trampas pabrėžė, kad jei rinkėjai balsuos už Baideną, jie "padarys klaidą".

Dabartinis valstybės vadovas pridūrė, kad jam bus "labai sunku pripažinti pralaimėjimą". Tuo pat metu jis pakartojo kaltinimus "didžiuliu sukčiavimu" balsavime ir palygino rinkimų JAV infrastruktūrą su trečiojo pasaulio šalimi.

JAV prezidento rinkimai vyko lapkričio 3 dieną, tačiau jų galutiniai rezultatai dar nėra oficialiai paskelbti. Remiantis Amerikos žiniasklaidos pranešimais, demokratas Baidenas gavo pakankamai rinkėjų balsų, kad laimėtų. Daugelis pasaulio lyderių jau jį pasveikino.

Pastarosiomis dienomis trys pagrindinės valstybės — Pensilvanija (20 rinkikų), Mičiganas (16) ir Nevada (šeši) — patvirtino Baideno pergalę.

Trampas kaltina konkurentus bandymu "pavogti rinkimus". Prezidento advokatas Rudis Džiulianis teigė, kad balsavimo pažeidimai buvo sistemingi. Tuo pačiu metu dabartinis Baltųjų rūmų savininkas jau nusiteikė perduoti valdžią Baidenui.

Kitas valstybės vadovas bus inauguruotas 2021 metų sausio 20 dieną.

Tegai:
Džo Baidenas, Donaldas Trampas
Temos:
JAV prezidento rinkimai — 2020
Dar šia tema
Pentagonas paskelbė apie valdžios perdavimo Baidenui pradžią
Antrą kartą žengti į atvirą dangų. Ar Baidenas grįš prie sutarčių su Rusija
Koronaviruso testas

Joniškio gyventojas, žinodamas, kad serga koronavirusu, nesilaikė izoliacijos

(atnaujinta 12:34 2020.11.27)
Teigiama, kad vyras nesilaikė saviizoliacijos reikalavimų ir sukėlė pavojų kitiems asmenims užsikrėsti COVID-19

VILNIUS, lapkričio 27 — Sputnik. Joniškyje koronavirusu sergantis vyras nesilaikė saviizoliacijos reikalavimų, praneša Lietuvos policija.

Pabrėžiama, kad vyras, gimęs 1978 metais, būdamas medicinos įstaigos informuotas, kad serga COVID-19 ir įspėtas dėl apsaugos priemonių, kurių jis privalo laikytis, nesilaikė saviizoliacijos reikalavimų ir sukėlė pavojų kitiems asmenims užsikrėsti COVID-19 virusu.

Šiuo metu Lietuvoje pastebimas staigus sergamumo koronavirusu augimas. Pirmą kartą nuo pavasario karantinas Lietuvoje buvo įvestas lapkričio 7 dieną. Po to režimas buvo pratęstas.

Pagal vyriausybės sprendimą karantinas galios iki gruodžio 17 dienos imtinai.

Tegai:
saviizoliacija, Joniškis, koronavirusas
Dar šia tema
Analitikai įvertino galimybes grįžti prie seno gyvenimo vakcinos nuo COVID-19 dėka
Ketinama įsigyti šaldytuvus vakcinoms laikyti