Megan Markl ir princas Haris

Megan Markl ir princas Haris yra priversti nutraukti sutartį su "Netflix"

(atnaujinta 09:14 2020.11.21)
Ekspertai mano, kad kultinis televizijos serialas "Karūna" taip įžeidė Elžbietos II šeimos jausmus, kad pora turi į tai reaguoti ir pasukti tinkama linkme

VILNIUS, lapkričio 21 — Sputnik. Karališkieji ekspertai piktinasi: jie mano, kad princas Haris ir jo žmona Megan Markl turėtų atsisakyti daugiamilijoninio susitarimo su "Netflix" dėl prieštaringai vertinamo televizijos serialo "Karūna", praneša "Daily express".

Po atsisakymo ir persikėlimo į Kaliforniją juos imta lyginti su Holivudo įžymybėmis. Pora netgi pasirašė rimtą sutartį su populiariąja tarnyba dėl šeimos realybės šou kūrimo ir jau ruošiasi patekti į 100 milijonų dolerių prizą. Tačiau į nepriekaištingus kunigaikščių planus netikėtai įsiveržė pripažinto projekto naujojo sezono premjera.

Nauji "Karūnos" epizodai, skirti audringai ir liūdnai princo Čarlzo ir princesės Dianos santuokai, papiktino visuomenę: karališkieji ekspertai verčia princą Harį ir Megan Markl atsisakyti "Netflix".

Pavyzdžiui, pasak "Daily Mail" apžvalgininkės Emily Andrews, jie yra įpareigoti apginti šeimos garbę, nes naujuose projekto epizoduose buvo parodyti pagrindiniai dalykai — nuo Čarlzo išdavystės iki princesės Dianos valgymo sutrikimo.

"Karališkosios šeimos nariai niekada nesusisiekė su tais, kurie" trolina "monarchiją. Kaip jūs galite paimti pinigus iš tų, kurie išduoda jūsų giminaičius? Iš tų, kurie buriasi per skausmingą jūsų tėvų išsiskyrimą?" — piktinosi ekspertas.

Primenama apie dar vieną princo Čarlzo paslaptį: karalienės įpėdinis beveik susižadėjo su savo seserimi.

Tegai:
Netflix, Princas Haris, Megan Markle
Temos:
Karališkosios naujienos (132)
Dar šia tema
Megan Markl pateko į karališkąją istoriją dėl JAV prezidento rinkimų
Lady Gaga, Billie Eilish ir kiti: kaip balsavo JAV žvaigždės
Medus

Kaliningrado srityje buvo sučiuptas privatus asmuo, bandantis importuoti medų be leidimo

Atliekant veterinarinę kontrolę buvo nustatyta, kad nėra leidimo importuoti šių produktų ir nėra lydinčiųjų veterinarijos tarnybos dokumentų

VILNIUS, lapkričio 26 — Sputnik. Kaliningrado srities "Rosselchoznadzor" administracijos pareigūnai Eitkūnų posto patikros punkte uždraudė privačiam asmeniui įvežti iš Rusijos apie 27 kilogramus natūralaus medaus į Rusijos Federacijos teritoriją.

Atliekant veterinarinę kontrolę buvo nustatyta, kad nėra leidimo importuoti šiuos produktus ir nėra lydinčiųjų veterinarijos tarnybos dokumentų.

Importuoti produktus uždrausta. Buvo iškelta administracinio nusižengimo byla.

Tegai:
Kaliningrado sritis
Dar šia tema
Baltarusijos pasienyje įvažiuoti į ES mėgina apie 1400 sunkvežimių
Iš Baltarusijos į Lietuvą negali įvažiuoti beveik tūkstantis vilkikų
Išniekintos kapinės

"Visiški niekšai": "Rossotrudničestvo" vadovas pasisakė apie vandalizmą Lietuvoje

(atnaujinta 13:57 2020.11.26)
Primakovas pareikalavo realaus tyrimo ir bausmės nusikaltėliams ir pareiškė, kad ketina kreiptis į Lietuvos valdžios institucijas

VILNIUS, lapkričio 26 — Sputnik. "Rossotrudničestvo" vadovas Jevgenijus Primakovas tuos, kurie išniekino broliškas tarybinių kareivių kapines Obelių mieste, pavadino "visiškais niekšais". Apie tai jis rašė savo Facebook paskyroje.

Lietuvos karo istorijos asociacija "Užmiršti kariai" trečiadienį pranešė, kad paieškos sistemos rado išniekintas broliškas tarybinių kareivių kapines. Šiuo metu nežinoma, kas ir kada įvykdė nusikaltimą ant antkapių pildamas raudonus dažus ir piešdamas svastiką.

Primakovas teigė reikalaujantis tikro tyrimo, nubaudžiant atsakingus asmenis. Jis pranešė, kad būtina rasti Lietuvos nevyriausybinę organizaciją, kuri galėtų prižiūrėti kapus, nes vietos valdžia leidžia niekinti kapus.

"Mes kreipsimės į Lietuvos valdžios institucijas: ar dabartinėje Lietuvoje leidžiama niekinti kapus, ar padaryta išimtis tarybinių karių kapams ir ar iš jų galima tyčiotis?" — rašė "Rossotrudničestvo" vadovas.

Primakovas netgi pareiškė piniginį apdovanojimą už informaciją apie tai padariusius žmones.

"Atkreipkite dėmesį — man reikės ne tiesiog informacijos, o informacijos, kurią galima patikrinti, ir įrodymų, kad tai nedžiugintų sukčių ir provokatorių. Kviečiu visus prisijungti prie šios privačios iniciatyvos, kad tai nebūtų mano asmeninė idėja, bet taptų visuomenės iniciatyva", — pridūrė jis.

Tai ne pirmas tarybinių karių laidojimo vietų ir paminklų išniekinimas Lietuvoje. Rugsėjo mėnesį Rusijos Federacijos Tyrimo komitetas pradėjo tyrimą dėl tarybinių karių paminklo prie bendros kapavietės Žiežmariuose, Kauno rajone, išniekinimo.

Kaip pranešė Sputnik Lietuva, rugsėjo pradžioje vandalai vietinėse kapinėse ant Raudonosios armijos paminklo išpylė raudonus dažus. Jie taip pat parašė įžeidžiančius užrašus. Vėliau paminklas buvo nuvalytas.

Tegai:
kapinės, Tarybų Sąjunga, Lietuva, Rusija