Megan Markl ir princas Haris

Megan Markl ir princas Haris ruošia "skandalingą bombą" karalienei

(atnaujinta 18:16 2021.02.16)
"Holivudo hercogai" sutiko tapti potencialiai skandalingos garsiausio Amerikos šou laidos herojais

VILNIUS, vasario 16 — Sputnik. Princas Haris ir jo žmona Megan Markl pasiryžo radikaliai provokacijai: jiedu ruošiasi naujam, atviram interviu su Opra Vinfri (Oprah Winfrey).

Neseniai paaiškėjo, kad Markl laukiasi antrojo vaiko. Apie Sasekso hercogų šeimos pagausėjimą buvo pranešta du kartus ypatingą dieną — Valentino dieną ir tądien, kai princesė Diana paskelbė, kad antrą kartą taps mama. Nenuostabu, kad Markl ir princo vardai vėl yra publikacijų puslapiuose ir pritraukia visuomenės dėmesį.

Megan Markl ir princas Haris sutiko tapti specialios Opros šou 90 minučių trukmės laidos herojais: pora planuoja papasakoti visą tiesą apie rūmus, persikėlimą į JAV ir savo antrąjį vaiką.

Pasak karališkųjų ekspertų, toks sprendimas gali tapti "skandalinga bomba" — supiktinti ir sujaudinti karalienę bei kitus karališkosios šeimos narius, taip pat visam laikui uždaryti poros kelią į Didžiąją Britaniją.

Faktas, kad pora nusprendė atsiverti būtent pas Oprą, yra dėsningas. Amerikos televizijos laidų vedėja viena pirmųjų gavo kvietimą į hercogų vestuves, būdama ilgamete Markl drauge. O su princu Hariu ją sieja naujas projektas "Apple TV+". Neseniai paaiškėjo, kad princas filmuojasi Holivudo filme.

Tegai:
JAV, karalienė, Didžioji Britanija, Princas Haris, Megan Markle, karališkoji šeima
Temos:
Karališkosios naujienos (158)
Dar šia tema
Lemtingi žodžiai: kaip princas Haris pakenkė Megan Markl
Elžbieta II padarė Megan Markl "bevardę"
Princas Haris ir Megan Markl laukiasi antro vaiko
Koronavirusas

Gydytoja paaiškino, kodėl koronavirusas yra pavojingas vyresnio amžiaus žmonėms

(atnaujinta 13:54 2021.03.04)
Ji paaiškino, kad pagyvenusio žmogaus imuninė sistema paprastai sunkiai reaguoja į infekciją, o kai ji sutinka naują infekcijos sukėlėją, tai yra ypač pavojinga

VILNIUS, kovo 4 — Sputnik. Vyresni pacientai turi nedaug jaunų ląstelių, todėl, susidūrę su koronaviruso infekcija, jie ją perneša daug sunkiau nei jauni, sakė Olga Tkačeva Rusijos gerontologinių tyrimų ir klinikinio centro direktorė, praneša RIA Novosti.

"Koronaviruso infekcija yra pirmoji infekcija žmonijos istorijoje, kuri labai priklauso nuo amžiaus: kuo vyresnis žmogus, tuo didesnė rizika. Kodėl vyresnio amžiaus pacientams ypač pavojinga susitikti su koronavirusu? Nes jame yra labai mažai jaunų ląstelių, galinčių reaguoti į naują infekciją", — sakė ji.

Ji paaiškino, kad pagyvenusio žmogaus imuninė sistema paprastai sunkiai reaguoja į infekciją, o kai ji sutinka naują infekcijos sukėlėją, tai yra ypač pavojinga.

Tegai:
gyventojų amžius, amžius, koronavirusas
Temos:
Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Daiginti grūdai

Į Kaliningradą neleista įvežti 20 tonų daigintų grūdų Lietuvos

(atnaujinta 15:52 2021.03.04)
Paieškos metu paaiškėjo, kad fitosanitariniame pažymėjime ir gabenimo dokumentuose esantys duomenys neatitinka

VILNIUS, kovo 4 — Sputnik. Į Kaliningradą neleista įvežti 20 tonų daigintų grūdų, pranešė Kaliningrado srities "Rosselchoznadzor" administracijos spaudos tarnyba.

Incidentas įvyko praėjusią savaitę pasienyje su Lietuva esančiame pasienio punkte Černyševskojės (Kybartų). Prekių kilmė — Suomija, Lietuva.

Paieškos metu paaiškėjo, kad fitosanitariniame pažymėjime ir gabenimo dokumentuose esantys duomenys neatitinka.

Todėl prekės buvo grąžintos į importuojančią šalį.

Tegai:
Lietuva, Kaliningradas, Rosselchoznadzor
Dar šia tema
"Rosselchoznadzor" vadovė papasakojo, kada galėtų baigtis COVID-19 pandemija
Į Rusiją neleista įvežti daugiau nei 26 tūkst persikų sodinukų iš Lietuvos
Rusija neįleido apie 25 kg produktų iš Lietuvos