Pratybos Slavų brolija 2020

Rusijos desantininkai atvyko į Baltarusiją bendroms pratyboms

(atnaujinta 17:27 2021.03.14)
Rusijos gvardijos oro desanto tarnybos vadovas pulkininkas Romanas Samochinas sakė, kad Rusijos kariai pratybų metu ketina pademonstruoti visą savo geriausią praktiką, taip pat pasidalinti patirtimi su kolegomis iš Baltarusijos

VILNIUS, kovo 14 — Sputnik. Rusijos kariuomenė atvyko į Baltarusiją dalyvauti bendrose pratybose, kurios vyks kovo 14–27 dienomis Mogiliovo srityje šalies rytuose, sekmadienį pranešė Baltarusijos gynybos ministerijos spaudos tarnyba.

"Į Baltarusiją atvyko Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų Oro desanto pajėgų 76-osios gvardijos oro desanto puolimo skyriaus 234-ojo desanto pulko pulko kariai." — pranešė ministerijos "Telegram" kanalas.

Pažymima, kad Pskovo desantininkai dalyvaus jungtinėse bataliono taktinėse pratybose su vienu iš 103-osios Vitebsko atskirosios gvardijos desanto brigados dalinių.

Gvardijos oro desanto puolimo formavimo vado pavaduotojas — Gvardijos oro desanto tarnybos vadovas pulkininkas Romanas Samochinas sakė, kad Rusijos kariai pratybų metu ketina pademonstruoti visą savo geriausią praktiką, taip pat pasidalinti patirtimi su kolegomis iš Baltarusijos. 

Anksčiau Baltarusijos gynybos ministerijos spaudos tarnyba pranešė, kad Rusijos ir Baltarusijos desantininkai kovo 14–27 dienomis dalyvaus bataliono taktinėse pratybose Baltarusijos Osipovičskio poligone (Mogiliovo srityje). Pažymėta, kad joje dalyvaus visų pirma apie 100 Rusijos karių iš 76-osios gvardijos oro desanto pajėgų desanto šturmo divizijos. Pratybos vyks trimis etapais: desanto batalionas spręs specialiųjų veiksmų vykdymo, vandens kliūties įveikimo klausimus, toliau seks šaudymo dieną ir naktį etapai.

Tegai:
pratybos, Rusija, Baltarusija
Dar šia tema
Rusijos užsienio reikalų ministerija kritikavo JAV pratybas Juodojoje jūroje
JAV papasakojo, kaip NATO pratybos vos nesukėlė branduolinio karo su TSRS
Estijoje prasidėjo NATO pratybos "Furious Wolf"
Vladimiras Putinas

Elžbietos II pusbrolis apkaltintas bandymu parduoti susitikimą su Putinu

(atnaujinta 14:05 2021.05.10)
78 metų princas Maiklas šiuos kaltinimus atmetė. Jo oficialus atstovas pažymėjo, kad Kento princas nenorėtų to padaryti ir negalėjo to padaryti

VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II pusbrolis, Kento princas Maiklas buvo apkaltintas bandymu parduoti galimybę susitikti su Vladimiru Putinu, praneša BBC Rusijos tarnyba, remdamasi "Sunday Times".

Britų leidimo žurnalistai atliko tyrimą, kurio metu jie prisidengdami privačios įmonės atstovais susitiko su Kento princu. Susitikime jiems buvo pasakyta, kad princas gali juos supažindinti su Putinu. Šio pristatymo tikslas liko neaiškus. Jo draugas, skaitymo markizas, vėliau jį apibūdino kaip "neoficialų karalienės ambasadorių Rusijoje". Priduriama, kad Maikals savo penkių dienų vizitą į Rusiją galėjo įvertinti maždaug 50 000 svarų. Arba jis gali užfiksuoti vaizdo pranešimą su privačios įmonės rekomendacija už 200 tūkstančių dolerių.

78 metų princas Maiklas šiuos kaltinimus atmetė. Jo oficialus atstovas pažymėjo, kad Kento princas nenorėtų to padaryti ir negalėjo to padaryti. Tokie susitikimai, pasak jo, neįmanomi be Britanijos ambasados ​​sutikimo ir Rusijos ir Didžiosios Britanijos prekybos rūmų pagalbos. Be to, spaudai buvo priminta, kad Kentskis su Putinu nebuvo susitikęs nuo 2003 metų.

Vėliau pranešta, kad susitikdamas su žurnalistais jis padarė klaidą ir davė nerealius pažadus, dėl kurių nuoširdžiai gailisi.

Tegai:
susitikimas, Vladimiras Putinas, Elžbieta II
Salotos

Kas nutinka organizmui valgant kopūstus

(atnaujinta 16:01 2021.05.10)
Šiame straipsnyje sužinosite apie šios daržovės teigiamą ir neigiamą naudą žmogaus organizmui bei vartojimo būdus

VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Daržovė, subūrusi visą gerbėjų armiją visame pasaulyje ir ilgą laiką laikyta "sodo karaliene", yra kopūstas. Nepaprastai skanus ir sveikas, jis yra nepakeičiamas daugelio salotų ingredientas, taip pat svarbus mitybos ir sveikatos stebinčiųjų komponentas, praneša Sputnik Baltarusija.

Teigiamos kopūstų sąvybės 

Kopūstai yra vienas iš svarbiausių turtingų vitaminų ir mineralų šaltinių.

Viskas dėl to, kad jame yra kalcio — jis stiprina kaulus ir dantis, nikotino rūgštis — dalyvauja organizmo energijos mainuose, B grupės vitaminuose — jie daro plaukus, nagus ir odą gražius ir gerai prižiūrimus, taip pat stebi kūno aktyvumą, nervų sistemos, taip pat kalio, kuris yra būtinas visiškam širdies ir kraujagyslių sistemos funkcionavimui.

Taip pat kopūstų naudojimas teigiamai veikia medžiagų apykaitą, turi nuskausminamąjį ir priešuždegiminį poveikį, todėl dažnai vadinamas natūraliu vaistu.

Daržovė valo organizmą nuo cholesterolio, o jame esančios skaidulos pašalina toksinus ir kenksmingus toksinus.

Kopūstai gydo inkstų ligas, virškinimo trakto ligas (ypač mažai rūgštingus gastritus) ir, svarbiausia, stiprina imuninę sistemą.

Neigiamos kopūstų sąvybės

Vartojant kopūstus, verta su saiku vartoti daržovę, kitaip galite susidurti su pilvo pūtimu, viduriavimu ir pykinimu. Verta riboti tiems žmonėms, kurie turi sveikatos problemų su skydliauke, inkstais ir kepenimis.

Tegai:
sveikata, daržovės
Temos:
Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai