Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasivaikščiojimo taigoje metu, archyvinė nuotrauka

"Reikėjo pakviesti Baideną": britai susižavėjo Putino poilsiu taigoje

(atnaujinta 23:34 2021.03.23)
Didžiosios Britanijos bulvarinis leidinys nusprendė pasinaudoti Putino sprendimu išvykti atostogų į Sibirą pailsėti su Sergejumi Šoigu, kad išjuoktų Rusijos Federacijos prezidento bandymus išlikti "kietu vyruku", tačiau skaitytojai palaikė

VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. Britų laikraščio "Daily Mail" skaitytojai aktyviai diskutuoja apie Rusijos prezidento atostogas Sibire.

Vladimiras Putinas savaitgalį praleido Tuvoje kartu su gynybos ministru Sergejumi Šoigu. Jie važinėjo visureigiu, pasivaikščiojo taigoje ir stebėjo gamtą. Be to, Šoigu valstybės vadovui parodė dirbtuves, kuriose jis gamina dirbinius iš medžio.

Daugelis vartotojų gyrė Putino sprendimą savaitgalį praleisti gryname ore. Skaitytojų komentarus išsamiau panagrinėjo "InoSMI".

Президент РФ Владимир Путин во время прогулки в тайге
© Sputnik / Алексей Дружинин
Vladimiras Putinas taigoje

"Kai kas tai pavadintų bandymu sukurti sveiko ir stipraus lyderio, kuris laiką leidžia lauke, įvaizdį, bet manau, kad jis tikrai yra toks lyderis", — įsitikinęs "PaperCutSurvivor".

"Man nepatinka Putinas, bet aš jį gerbiu. Jis nėra bailus. Dabar Amerikai trūksta drąsos. Liūdni laikai gyventi", — prisipažino Nothankuu.

Kartu kai kurie komentatoriai priminė griežtus JAV prezidento Džo Baideno pareiškimus prieš Putiną ir tai, kad Rusijos lyderis pakvietė savo kolegą surengti gyvą pokalbį, tačiau jis atsisakė.

"Jie turėjo pakviesti Baideną", — pajuokavo Swiss fondue.

"Dar šiek tiek, ir Džo pasirodys ten su invalido vežimėliu, kuris juos (Putiną ir Šoigu — Sputnik) išgąsdins iki sukaulėjimo", — pažymėjo Betascience.

Kai kurie skaitytojai prisiminė, kaip Baidenas kelis kartus suklupo lipdamas į lėktuvą. Šie kadrai pasklido po visą pasaulio žiniasklaidą.

"Kol Putinas tai daro (ilsisi taigoje — Sputnik), vadinamasis laisvo pasaulio lyderis negali lipti laiptais ir kelis kartus krenta veidu žemyn", — pažymėjo SilverIce.

"Tuo tarpu Baidenas, užsidėjęs apsauginę kaukę, rengia susitikimus "Zoom" iš Baltųjų rūmų rūsio, tada geria šiltą pieną ir eina miegoti aštuntą valandą vakaro. Mes pasmerkti", — rašo Olderandsloweris.

Президент РФ Владимир Путин и министр обороны РФ Сергей Шойгу
© Sputnik / Алексей Дружинин
Vladimiras Putinas ir Sergejus Šoigu

"Tuo tarpu Baidenas abiem rankomis laikosi už gyvenimo turėklų", — metaforiškai pareiškė dai2000.

Rusijos prezidento Vladimiro Putino spaudos tarnyba paskelbė nuotraukas, kaip prezidentas praleido kelias dienas Sibire. Nuotraukose iš Sibiro Putinas, apsirengęs vilnoniais drabužiais, važiuoja visureigiu, kerta užšalusią upę apniukusiu pakabinamuoju tiltu ir vėliau vakarieniauja su gynybos ministru.

Tegai:
Rusija, Vladimiras Putinas, Didžioji Britanija
Amazon įkūrėjas Džefas Bezosas

"Forbes" paskelbė turtingiausių žmonių planetoje reitingą

(atnaujinta 18:28 2021.04.10)
Iš viso šiais metais "Forbes" reitinge yra 2 755 milijardieriai —- 660 žmonių daugiau nei 2020 metais

VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Elonas Muskas, kuriam priklauso akcijų paketai bendrovėse "SpaceX" ir "Tesla", pakilo į antrąją vietą kasmetiniame "Forbes" turtingiausių žmonių pasaulyje reitinge su 151 milijardo dolerių turtu, per metus padidinęs savo turtą šešis kartus, rodo reitingo duomenys.

Tai yra 126,4 milijardo dolerių daugiau nei prieš metus, kai jis buvo 31 vietoje, o turtas siekė 24,6 milijardo dolerių. Pagrindinė priežastis, kaip nurodo "Forbes", tai "Tesla" akcijų kotiruočių augimas aštuonis kartus nuo praėjusių metų reitingo paskelbimo.

Tuo pačiu metu "Amazon" įkūrėjas Džefas Bezosas išlieka reitingo lyderiu ketvirtus metus iš eilės. Jo turtas išaugo 64 milijardais dolerių iki 177 milijardų dolerių, sakoma žurnalo 35-ajame kasmetiniame turtingiausių žmonių pasaulноу reitinge.

Trečią vietą reitinge užėmė grupės "Louis Vuitton Moët Hennessy" prezidentas Bernaras Arno su 150 milijardų dolerių turtu. Žurnalas pažymi, kad per metus jo turtas beveik padvigubėjo.

Ketvirtoje vietoje yra "Microsoft" įkūrėjas Bilas Geitsas, jo turtas išaugo 26 mlrd. dolerių per metus iki 124 mlrd.

Penktoje vietoje yra "Facebook" vadovas Markas Zukerbergas — jo turtas vertinamas 97 mlrd. dolerių, tai yra 42,3 mlrd. daugiau nei prieš metus.

Iš viso šiais metais "Forbes" reitinge yra 2 755 milijardieriai —- 660 žmonių daugiau nei 2020 metais. Jų bendras turtas pasiekė rekordinius 13,08 trln. dolerių, tai yra 5,08 trln. daugiau nei pernai. Sąraše yra daugiau nei 100 dalyvių iš Rusijos. Naujokų reitinge yra 493. Iš sąrašo iškrito 84 žmonės, iš jų 23 — dėl mirties.

Tegai:
Forbes
Dar šia tema
"Forbes" paskelbė 50 naujų milijardierių sveikatos apsaugos srityje
"Forbes" pasakojo, kaip 2020 metais išaugo turtingiausių pasaulio žmonių turtas
"Forbes": JAV turi ruoštis blogiausiam karui su Rusija
Širdies smūgis

Gydytojai pasakojo, kaip atpažinti širdies smūgį

(atnaujinta 00:22 2021.04.11)
Pykinimas, galvos svaigimas ar dusulys taip pat gali reikšti širdies priepuolį. Nemažai pacientų staiga jaučia nerimą, panašų į panikos priepuolį

VILNIUS, balandžio 10 — Sputnik. Širdies priepuolio simptomus galima lengvai supainioti su kitais negalavimais. "Express", remdamasi Britų širdies fondo duomenimis, nurodo, kaip atpažinti mirtiną būklę, praneša RIA Novosti.

Svarbiausia yra tai, kad diskomfortas krūtinėje nepraeina, o paskui plinta į kitas kūno dalis, pavyzdžiui, kaklą, žandikaulį, nugarą, skrandį, rankas. Vien dėl šių simptomų reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Pykinimas, galvos svaigimas ar dusulys taip pat gali reikšti širdies priepuolį. Nemažai pacientų staiga pajunta nerimą, panašų į panikos priepuolį.

Simptomai, ekspertų teigimu, gali tęstis kelias dienas arba pasireikšti staiga.

Anksčiau mokslininkai išsiaiškino, kaip kraujo grupė veikia širdies priepuolio riziką. Kaip paaiškėjo, žmonėms, turintiems antrąją ir trečiąją kraujo grupes, rizika susirgti širdies priepuoliu yra aštuoniais procentais didesnė nei pirmosios grupės žmonių.

Širdies priepuolis — rimta patologinė būklė, kurią sukelia ūmus širdies raumens aprūpinimo krauju sutrikimas (užsikimšimas trombu ir (arba) spazmas, širdį maitinančios arterijos aterosklerozinės plokštelės srityje), išsivysčius šio raumens dalies išemijai ir nekrozei (mirčiai).

Tegai:
širdis, sveikata
Temos:
Medicina ir sveikata