Dženifer Aniston

Dženifer Aniston supyko ant Andželinos Džoli ir užstojo buvusį vyrą

(atnaujinta 10:11 2021.04.06)
Serialo "Draugai" žvaigždė palaikė Bredą Pitą, kai jis buvo oficialiai apkaltintas smurtu artimoje aplinkoje

VILNIUS, balandžio 5 — Sputnik. Holivudo aktorė Dženifer Aniston parodė savo pagarbų požiūrį į buvusį sutuoktinį: žvaigždė gynė Bredą Pitą, praneša Sputnik Baltarusija.

Užsitęsusi skyrybų procedūra tarp kadaise stiprių Pito ir Džoli santykių pradėjo įgauti naujų skandalingų detalių. Aktorė nusprendė apkaltinti buvusį vyrą smurtu artimoje aplinkoje ir su tuo net susiejo įvaikintą sūnų Medoksą, kuris viešai pasisakė prieš tėvą.

Po kaltinimų Pitas paguodą rado draugiškame kitos buvusios žmonos glėbyje: supykusi ant amžinos varžovės Džoli, Dženifer Aniston stojo už aktorių.

"Draugų" ir "Ryto šou" žvaigždė nerimauja dėl "sugniuždyto" Pito ir nuolat su juo bendrauja.

"Ji aiškiai pasakė, kad palaikys jį, kad ir kaip būtų. Ir jei reikia, netgi kreipsis į teismą. Nors Dženifer nesutaria su Džoli, ji tiki, kad iki to neprieis", — rašė leidinys "Micky".

Neseniai internete paplito antroji gandų apie slaptą Aniston ir Pito susitikinėjimą banga, tačiau aktoriai savo santykių nekomentavo.

Tegai:
skandalas, aktorius, aktoriai, aktorė, JAV
Riešutai

Įvardyta saugi riešutų dienos norma

(atnaujinta 10:35 2021.04.19)
Mokslininkai iš daugelio šalių patvirtino faktą, kad reguliarus riešutų vartojimas 60–70 metų žmonėms žymiai sumažina aterosklerozės ir kitų širdies ligų riziką

VILNIUS, balandžio 19 — Sputnik. Per dieną žmogus turėtų suvartoti ne daugiau kaip 60 gramų riešutų, apie tai AiF pasakojo Federalinės mitybos ir biotechnologijos tyrimų centro mitybos specialistė, medicinos mokslų kandidatė Natalija Denisova.

Kaip paaiškino ekspertas, norma yra 30-50 gramų riešutų, o daugiau nei 60 gramų — "papildomos kalorijos". "Šimtas gramų riešutų yra 500–600 kilokalorijų, o tai gali iššaukti nemalonius virškinimo trakto sutrikimus", — perspėjo ji.

Anot jos, per dieną rekomenduojama suvartoti pavyzdžiui, migdolus ar lazdyno riešutus — 10–12 vnt., kedro riešutus — valgomąjį šaukštą.

Kaip pažymėjo ji, riešutai, nepaisant to, kad yra riebalų, sugeba sumažinti "blogojo" cholesterolio kiekį. Taigi mokslininkai iš daugelio šalių patvirtino faktą, kad reguliarus riešutų vartojimas 60–70 metų žmonėms žymiai sumažina aterosklerozės ir kitų širdies ligų riziką.

Tuo pačiu metu omega-3, kuris laikomas naudingiausiu širdžiai ir kraujagyslėms, kiekio lyderis yra graikinis riešutas.

Tegai:
sveikata, lazdyno riešutai
Temos:
Medicina ir sveikata
Marsas

NASA bepilotis sraigtasparnis sėkmingai atliko pirmąjį skrydį Marse video

(atnaujinta 16:44 2021.04.19)
Pranešime pažymima, kad pirmojo skrydžio duomenys pasiekė Žemę praėjus kelioms valandoms po jo pabaigos

VILNIUS, balandžio 19 — Sputnik. Nepilotuojamas NASA sraigtasparnis "Ingenuity" sėkmingai užbaigė pirmąjį bandomąjį skrydį Marse, rodo transliacija NASA svetainėje.

​Pirmasis "Ingenuity" bandomasis skrydis Marse buvo atidėtas kelis kartus.

"Ingenuity" yra pirmasis skrydis — pirmasis lėktuvo su varikliu skrydis kitoje planetoje", — Twtter rašė NASA.

Pirmojo skrydžio duomenys pasiekė Žemę praėjus kelioms valandoms po jo pabaigos.

Sraigtasparnis "Ingenuity" į Marsą atvyko vasarį ir yra "Perseverance" roverio misijos dalis. NASA duomenimis, roveris stebės sraigtasparnio bandymą ir perduos vaizdus bei kitus duomenis, gautus bandomojo skrydžio į Žemę metu.

Tegai:
Marsas, NASA