Megan Markl ir princas Haris

Hercogo pagrindinis vaidmuo: "Netflix" paskelbė Megan Markl ir princo Hario serialą

(atnaujinta 15:35 2021.04.07)
Sasekso hercogai pirmą kartą papasakojo apie savo debiutinį projektą ir, matyt, ši tema tikrai jiems artima

VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Išsami informacija apie pirmąjį princo Hario ir jo žmonos Megan Markl projektą, skirtą "Netflix" transliacijai: dokumentinis televizijos serialas "Heart of Invictus".

Atsisakę karūnos — "Megxit" — ir persikėlę į JAV, hercogai rimtai ėmėsi karjeros. Jie pasirašė kelių milijonų dolerių vertės sandorius su "Spotify" ir "Netflix" ir suintrigavo visus gerbėjus.

Ir jei Markl sąmoningai atsisakė karjeros kine, tai princas Haris tokių pažadų nedavė, o tai patvirtina jų pirmojo televizijos projekto paskelbimą. Paaiškėjo, kad Megan Markl ir princas Haris kuria dokumentinių filmų ciklą, skirtą jiems artimai temai: projektas pasakos apie "Invictus Games" — kariškių su negalia varžybas.

Be prodiuserio, ekranuose pasirodys ir princas Haris, kuris atliks pagrindinį vaidmenį siužete. Ir tai jam didžiulė garbė, nes jauniausias Elžbietos II anūkas yra žaidynių globėjas yra nuo 2014 metų.

"Kadangi susipažinau su Hariu ir Megan, supratau, kad "Invictus Games" užima ypatingą vietą jų širdyse, ir esu įsitikinęs, kad "Netflix" galės tai parodyti pasauliui", — sakė platformos turinio direktorius Tedas Sarandosas (Ted Sarandos).

Įdomu tai, kad dokumentinis projektas buvo perduotas "Oskarą laimėjusiam duetui" — režisieriui Orlandui fon Einzydeliui (Orlando von Einsiedel) ir prodiuserei Džoanai Natasegarai (Joanna Natasegara).

Tegai:
Netflix, Princas Haris, Megan Markle
Temos:
Karališkosios naujienos (179)
Princas Haris

Be Megan Markl, bet su PGR testu: princas Haris atskrido į senelio laidotuves

(atnaujinta 15:52 2021.04.12)
Apie maištaujančio hercogo atvykimą į Londoną pranešė Britanijos bulvariniai leidiniai. Princas Haris buvo pastebėtas Hitrou oro uoste vienatvėje

VILNIUS, balandžio 12 — Sputnik. Princas Haris atskrido į Didžiąją Britaniją į senelio Edinburgo hercogo princo Filipo laidotuves. Apie tai pranešė rašo leidinio "The Sun" šaltiniai.

 

Princo Filipo mirtis tapo tikru smūgiu karalienei ir britams. Princas Filipas nesulaukė savo 100-ojo gimtadienio, kurį pagal likimo ironiją atsisakė švęsti. JAV gyvenantis karališkųjų titulų atsisakęs princas Haris nusprendė kuriam laikui pamiršti apie konfliktą su artimaisiais ir atvyko atsisveikinti su seneliu.

Kaip praneša "The Sun", princas Haris atvyko į princo Filipo laidotuves: maištingas hercogas buvo pastebėtas Hitrou oro uoste be Megan Markl.

Yra žinoma, kad dabar princas privalo laikytis 10 dienų karantino, tačiau jei jis gaus neigiamą COVID-19 testą, šį laikotarpį bus galima sutrumpinti penkiomis dienomis. Tuo pat metu atvykstantys į šalį turi turėti dar vieną test1 — atliktą ne anksčiau kaip prieš 72 valandas.

Yra žinoma, kad Sasekso hercogas šiam laikotarpiui planuoja apsistoti rūmuose.

Kaip britai sureagavo į Hario atvykimą, kol kas neaišku. Daugelis iki šiol negali suprasti jo šykščios reakcijos į princo Filipo mirtį. Po tragedijos princas ir Megan Markl paliko tik trumpą žinutę Internete, kur padėkojo seneliui už jo tarnybą ir išprovokavo gerbėjų kaltinimus bejausmiu ir kietaširdiškumu.

Balandžio 10 dieną rūmai pranešė, kad Elžbietos II vyro laidotuvės vyks balandžio 17 d., o prieš tai Didžiojoje Britanijoje bus paskelbtas nacionalinis gedulas.

Tegai:
Didžioji Britanija, karališkoji šeima, Princas Haris
Temos:
Karališkosios naujienos (179)
Dar šia tema
Įdomūs faktai apie Britanijos karalienės sutuoktinį princą Filipą
Mirė Elžbietos II vyras princas Filipas
Maskvos kremlius, archyvinė nuotrauka

Vakarų pareiškimai apie "Rusijos agresiją" jau devalvavo, pareiškė Kremliuje

(atnaujinta 14:58 2021.04.12)
Anksčiau Vašingtonas pareiškė apie "Rusijos agresijos" eskalavimą ir Rusijos kariuomenės judėjimą Kryme ir prie rytinės Ukrainos sienos

VILNIUS, balandžio 12 — Sputnik. Rusijos prezidento atstovas Dmitrijus Peskovas, komentuodamas JAV valstybės sekretoriaus Entonio Blinkeno žodžius apie Rusijos "agresyvių veiksmų" pasekmes, teigė, kad kuo daugiau apie tai pareiškiama, tuo labiau tai devalvuoja.

Kaliningradas
© Sputnik / Константин Чалабов

Anksčiau Blinkenas interviu NBC televizijai, kalbėdamas apie situaciją Ukrainoje, pasakė apie galimas "pasekmes" Rusijai iš Vašingtono pusės, jei ji ir toliau "elgsis agresyviai".

"Vyksta tam tikra tokių frazių devalvacija. Šie raginimai atsisakyti kai kurių trumpalaikių ir agresyvių veiksmų, grasinimai priversti už tai susimokėti — kuo daugiau tokių frazių išsakys, tuo labiau jos devalvuos", — atsakė Peskovas į žurnalistų prašymą pakomentuoti Blinkeno pareiškimą.

"Rusija, dar kartą pakartoju, kad niekada niekam neatstovavo ir neatstovaus agresijos ir niekada nesiėmė agresyvių veiksmų", — pridūrė jis.

Anksčiau Vašingtonas paskelbė apie "Rusijos agresijos" eskalavimą ir Rusijos kariuomenės judėjimą Kryme ir prie rytinės Ukrainos sienos. JAV paragino Rusiją paaiškinti šiuos perkėlimus ir paskelbė apie savo pasirengimą bendrauti. Rusijos užsienio reikalų viceministras Sergejus Rjabkovas RIA Novosti sakė, kad paaiškinimai Amerikos pusei buvo pateikti praėjusią savaitę. Jis pažymėjo, kad pagal JAV pasiūlytą "tonaciją ir perspektyvą" Rusija nevykdys dialogo, o Vašingtonas turės būti patenkintas jau gautais paaiškinimais.

Kovo pabaigoje Ukrainos "silovikai" pareiškė, kad keturi kareiviai žuvo ir dar du buvo sužeisti per apšaudymą netoli Donecko srities Šumio kaimo. Kijevas pradėjo skelbti apie padėties Donbase pablogėjimą. Savo ruožtu pasiskelbusios Donecko ir Lugansko liaudies respublikos apkaltino Kijevą paūmėjimu — pagal jų pareiškimus yra saugumo pajėgų provokacijos, o apsauginiai atkuria ugnį. Taip pat DNR ir LNR paskelbė, kad gyvenvietėse aptikta dešimtys Ukrainos karinės technikos vienetų. Be to, Luhanskas apkaltino Kijevą dėl netvarkingo teritorijų minavimo.

Nuo 2014 metų Kijevas ne kartą skleidė prognozes dėl Rusijos ginkluotųjų pajėgų veiksmų, įskaitant tariamai planuojamas atakas. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas anksčiau pareiškė, kad Rusijos Federacija neketina nieko pulti. Pasak jo, Rusijos grėsmė — "išgalvojimas tų, kurie nori pasipelnyti iš savo, kaip avangardo, vaidmens kovoje su Rusija, gauti tam tikrų bonusų ir preferencijų". Peskovas teigė, kad Rusija kariuomenę perkelia savo teritorijoje ir savo nuožiūra. Anot jo, tai niekam nekelia pavojaus ir neturėtų nieko jaudinti.

Tegai:
"Rusijos grėsmė", Rusija
Dar šia tema
Gincburgas paaiškino, kodėl Europos Sąjunga neskuba įsileisti "Sputnik V" į savo rinką
Ruošiantis "Baltijos mūšiui". Lietuva "lenda" ten, kur nereikia
Peskovas pareiškė, kad Rusija nekelia grėsmės nė vienai pasaulio valstybei
Policijos automobilis

Du šalies gyventojai per prievartą įsodino merginą į automobilį ir pradėjo smaugti

(atnaujinta 15:20 2021.04.12)
Nukentėjusiosios motina apie įvykį pranešė Vilniaus apskrities policijai. Policijoje paaiškinta, kad merginai yra apie 18 metų

VILNIUS, balandžio 12 — Sputnik. Du nepažįstami vyrai prievarta įsodino merginą į automobilį bei, grasindami fiziniu susidorojimu, smaugė bei vienąkart trenkė į veidą. Apie tai pranešė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato spaudos tarnyba.

Sekmadienį apie tai policijai pranešė nukentėjusios motina.

Nurodoma, kad incidentas įvyko šeštadienį apie 14:30, tiksli vieta nebuvo nurodyta. Nukentėjusioji — mergina gimusi 2003 metais.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Tegai:
Lietuva, smurtas, policija
Dar šia tema
Girtas Lietuvos politiko sūnus mirtinai partrenkė jauną aktorę, praneša žiniasklaida
"ePolicininkai" Lietuvoje apmokyti aptikti nepageidaujamą praeities istoriją
VRM: nuo COVID-19 paskiepyta beveik 30 procentų pareigūnų